Sotka

SOTKĀ nepērciet!!! Nopirku dīvānu. Iemaksa uz priekšu. Piegādāja iepakotu "Kaķi maisā", kad pēc pāris dienām varēju ķerties pie salikšanas - "shits happens". Trūkst detaļas, nav skrūves, nav kājiņu. Sotkas pārdevēji neko palīdzēt nevar. Pēc vairāku stundu strīdiem pārdevēja piedāvā:"savāksim savu preci, varam atdot naudu, bet arī tikai pec vairākām dienām. Nav ne gultas, ne naudas. SOTKĀ nepērciet!!!

L LidijaLāce 13.12.2009

Pārdevējas vispār nav kompetentas šādus jautajumus risinār, bija jāuzraksta iesniegums vadītajai un Jums atbrauktu, saliktu šo gultu vai dīvānu/nesapratu/.Parasti tas notiek nedēļas laikā, laiku saskanojot ar klientu.varbūt Jūs nepareizi kaut ko sapratat, ja nav pilna komplektacija, sūtam jaunu preci un liekam no tas.