Sotka

Nolēmām nopirkt divus divdurvju skapjus bērniem veikalā Sotka (Krasta ielā) pa Ls99 katru, kad tie tika atvesti uz mājām, tika konstatēts, ka to kvalitāte ir sliktāka nekā poļu mēbelēm, kaut pārdevējs teica, ka tās ir somu mēbeles, bet secināt var, ka tās ir ražotas kaut kādā šaraškinas kantori, plus pie tā vēl skapju montāžas instrukcija bija somiski un kā pareizi jāsaliek skapi tur nevarēja vispār saprast. Ja sadomāsiet pirkt mēbeles SOTKĀ, iepriekš pārliecinieties par mēbeles kvalitāti un vai ir skaidra instrukcija tā salikšanai, derētu arī pārskaitīt tapas, jo to trūka, bet skrūves, gan bija pat liekas ieliktas.P.S. Esiet uzmanīgi somu skapju salikšanā, jo tur ir izstrādātas tādas inovācijas, ka bez polļitra nesapratīsi (it īpaši atvilkņu sistēma).

Z Zazii 10.09.2008

Pati firma ir somu, bet preces ražo viskaut kur. Nav jau tā, ka kādai firmai visas mēbeles, kas atrodas sortimentā ir no firmas dibinātājvalsts. Tāpat arī Sotkā.