www.sudzibas.lv Sorbum SIA Priekšniecības attieksme

Sorbum SIA - Priekšniecības attieksme

Slikta attieksme pret darbiniekiem, netiek pienācīgi novērtēti darbinieki
tiek ņemta nauda nost no algas, alga netiek palielināta pēc pārbaudes laika, Sola izskatīt situāciju bet tā netiek risināta un alga paliek nemainīga.
Draudi ar atstādināšanu no darba.

L Luize334 13.12.2021

Tā ir!

M Mija11 01.05.2022

Arī ir pieredze šajā uzņēmumā, darba intervijā pieteicos strādāt Sorbum SIA, taču parakstot darba līgumu tiku apzināti steidzināta, jo tam bija paredzētas labi, ja 10minūtes pirmajā darba dienā pirms darba. Rezultātā nepamanīju, ka līgumu parakstu nevis ar Sorbum SIA, bet gan ar viņu kaut kādu mikrouzņēmumu - lai viņiem nebūtu jāmaksā nodokļi, man nepienāktos atvaļinājums, slimības lapas utt. Par to, ka līgums būs ar mikrouzņēmumu netiku informēta. Arī attieksme ir nožēlojama, apmācības - labi ja 3 dienas. Diemžēl, visas darba sapulces notiek krievu valodā. Briesmīga darba pieredze. Neļaujiet sevi apmānīt + ja neesi gatavs upurēt savu auto vari nepieteikties.

S Sanitaeee 12.07.2023

Ne tikai sapulces krievu valodā bet arī kad tiek sagatavots nedēļas plāns kas jāizdara , saprast varētu to plānu ka tiktu normāli rakstīts krievu burtiem, bet viss tiek rakstīts parastiem latviešu burtiem bet teksts ir krieviski , ņem un saproti ko tur uzrakstījuši, pat arī kad vajag kaut ko izskaidrot kas un kur jādara, nevar pat normāli paskaidrot.
Vissliktāk ir tas, ka jājūtas kā veikala darbiniekam un jāiet visi plaukti krāmēt, jo veikali zin ka brauks , tādi kā Sorbum un speciāli neko nedara

M Madars Beļinka 15.05.2022

Tur viss ir slikti.Atieksme pretīga.Naudu velk no algas nost.