Solveiga Ūdriņa - Slikts darbs

Taisīju pie kosmetoloģes Solveigas Ūdriņas permanento grimu visai sejai. Lielu naudu samaksāju. Un rezultāts gandrīz pilnīgi nekāds. Lūpām pilnīgi nekas neiezīmējās. Acu līnijas šķības greizas, iezīmējās tikai pats līnijas gals, sākuma un vidus daļa pilnīgi nav. Uzacis pleķainas. Es par to, protams, satraucos. Meistare saka, ka tas normāli, tāpēc jau esot jātaisa korekcija. Noticēju. Par korekciju atkal maksāju. Un pats šokējošākais bija tas, kad secināju, ka arī pēc otrās reizes nekā nav. Acu līnija izcūkota, saraustīta šķība līnija, brīžiem tukša. Lūpām pilnīgi nekas nav iekrāsojies. Draudzenes smejas. Bet man smiekli nenāk. Ka nauda vējā izmesta un beigās vēl sliktāk izskatos kā pirms tam. Neiesaku šo meistari, vismaz kā manā gadījumā priekš permanentā grima ne.