www.sudzibas.lv Solīts makā nekrīt, pat ja iemaksāts depozīts. Kucēni kā izsoles lietas/ Nekādas ētikas.

Solīts makā nekrīt, pat ja iemaksāts depozīts. - Kucēni kā izsoles lietas/ Nekādas ētikas.

Sajutos vīlusies līdz sirds dziļumiem. Izlasu sludinājumu šicū kucēni 400 € sakomunicēju ar pārdevēju,šī saka kurš pirmais iemaksā depozītu tam sunītis tiek.Visu ko izrunājam,kā saņemu konta nr.tā depozīta naudiņu 150€ pārskaitu.Sirds laimīga,netā pasūtu visu kucēnam nepieciešamo un laimīga gaidu datumu kad braukt pakaļ kucēnam. Nākamajā dienā tirgotāja/audzētāja Tatjana no Rēzeknes man raksta atvainošanās vārdus,ka sunīti pārdos tomēr citiem,jo tie sola lielāku naudu un depozītu dienas laikā ieskaitīs jaunie saimnieki. Savu depozīta summu dabūju atpakaļ protams,šajā ziņā bij godīga. Esmu šokēta par cilvēku ...kāda jēga depozītam?ja tu katram nakamajam kurš it kā piesola vairāk ,pārdod savus kucēnus... Nav vertības šīs tirgotājas vārdos un kāda tad uzticība. Nākamais kurš brauks pakaļ sunītim jātur klausule pie auss un jaruna ar pardeveju lidz sunīts ir viņa rokās,lai pa to periodu vēl kāds nepiesola vairāk. Man tiešām sāp sirds ka tik nesmuki uzmeta mūs.

T TerēzaXCX 30.11.2016

Nelieši