Solāriju studija Šokolāde Saldū pārdevēja - šausmīgi nelaipna pārdevēja

Sāksim jau ar to,ka ienākot salonā šī pārdevēja (blondi īsi mati) vispār pat neapskatās uz klientu pusi,ieirbusies telefona ekrānā un pat nedomā sasveicināties ar klientiem. Ļoti nelaipna un nepatīkama attieksme no šīs pārdevējas puses. Attieksme un seja tāda, it kā viņai būtu jāstrādā piespiedu kārtā. Ja negrib un nevar pieklājīgi izturēties pret klientiem,tad jādomā par cita darba meklēšanu,kas nav saistīts ar klientu apkalpošanu. Pēc tādas attieksmes atgriezties šajā salonā vairs negribas!!!!!!!

E

M marina128 01.12.2016

Piekrītu šai personai, kas ievietoja sūdzību. Tas ir tavs darbs un tev viņš ir jādara. Ja kaut kas nepatīk var iet meklēt citu darbu. Un Martins komentāram es pilnībā nepiekrītu. Ja kaut kas neapmierina tad ir arī citas darba vietas.

E ElīzaK 06.01.2017

Tieši tā,vismaz kāds saprot! Ja negribi,tad nestrādā ar cilvēkiem! Prieks,par sapratni!