Soho restorāns - Soho restorāns

Nopirku kuponu uz Soho "restorānu". Šodien gāju pusdienot. Vienīgais , kas bija +/- ok - apkalpošana, bet viss pārējais bija nu tāda zema līmenī. Tagad saprotams, kapēc taisa šo akciju ar kuponiem, jo nomāls cilvēks nevar tur aiziet .
1. Nebija vispār neviena cilvēka (kaut kā divaini), labi, tas vēl nav tik traki.
2. Izlasījot menu varētu domāt, ka ir kā citur, būs garši utt., BET, īstenība: ļoti mazi suši, negaršīgi, nesvaigi produkti. Ņemam ar lasi un tunci, bija sajūta, ka apēdam vispār nezin ko.
3. Miso zupa - izskatījas normāli, bet kad saku to garšot, saprotu, ka tur vienkārši šampinjoni, nebija kā vajag salīts...
4. Pavāru, ka tādu tur nav, nu jā, ir tik maz cilvēku, priekš kam tur jātur daudz pavāru, piemērām kā citos restorānos, pietiek ar vienu, kurš staigā bez halāta, bez pārsega, bez atbilstošas cepures, nav zināms , kur viņi vispār rokas mazgā.
Pēc tādas usdienas bijam spiesti nipirkt kaut ko, lai nesaindētos.
Nekam neiesaku šo gadjušniku! Neterējiet ne naudu, ne nervus.