Sociālo Tehnoloģiju augstskola

Uvazaemie abiturienti! prezde,chem idti uchitjsja v STA, sovetuju tzateljno oznakomitsja s akredatacionnim listom, chtobi ne prikljuchilosj s vami bedi, kak to bilo s nami - studentami 2-3 kursa, kotorih prosto "vikinuli", laskovo poprosiv perejti v drugoj institut. A proishodilo eto tak: za nedelju do nachala 2006/2007 uchebnogo goda,

M M 13.03.2007

Da uz, dejstviteljno no coments... Ja u4usj uze davno i otnowenie prosto otli4noe k KAZDOMU studentu, vnimateljni, vsegda visluwajut i pomogut, rukovodstvo serjozno otnositsja k ljubomu voprosu! Absurd, uvazaemaja Viktorija. I pro kreditnie punkti drugie universiteti sravnivali-vse u nas s punktami v porjadte. I bardaka net, vse otlazeno, u4eba ka4estvennaja, lektori horowie.

E ee 03.05.2007

PILNĪBĀ PIEKRĪTU VIKTORIJAI! Tas pats notika pirms 2 gadiem.

A anna abola 26.03.2008

lasot visas šīs sūdzības par augstskolu, vienmēr atrodas kāds, kas to aizstāv tā, ka pilnīgi...Ka tik te neuzdarbojas kāds, kas saistīts ar to, lai tie studentiņi tomēr nāk?Gribētos iegūt objektīvu informāciju, bet vai šai var ticēt???

S Serious 26.03.2008

Nezinu gan cik šī info būs objektīva, bet šeit nu ir mans stāsts:
Pati nomācījos visu 1. kursu STA. Vasaras brīvlaikā... apmēram mēnesi pirms mācību sākuma visiem tiek paziņots, ka nav piešķirta vai ir atņemta (īsti jau neatceros) akreditācija, licenses arī nav un pat nedrīkstot apmācīt studentus. Lielākā daļa lektoru arī bija aizšmaukuši prom un studenti nesapratnē. Puse no visiem aizbēga uz kādreizējo BKI (neatceros kā tagad to sauc), bet pārējie palika, lai noskaidrotu kas, kāpēc, ar ko un kur. Mums tika paskaidrots, ka viņi gandrīz neko paši nesaprot, bet Izglītības ministrija vienā jaukā dienā ieradās un atņēma visu kas vien bijis. Pati direktore to stāstīja. Kad jautājām ko lai mēs daram un kur lai liekamies, tad viņa tikai noteica, ka varam pagaidīt, bet lai netiekam atskaitīti - ir jāmaksā! Vai arī varam pāriet uz BKI (bija noslēgts kaut kāds līgums, ka šie ņem mūs pretim), kā arī bija parādījusies iespēja pāriet uz RIMPAK vakara vai dienas grupu. Es izvēlējos otro variantu, jo nevēlējos, lai mani neņem darbā tikai tamdēļ, ka esmu ar BKI diplomu.
Par eksmatrikulāciju (tas ir izstāšanos no mācības iestādes) mums arī bija jāmaksā - sekmju izraksti, dokumentu izsniegšana no arhīva un bla, bla, bla vēl kas.
Būtībā - varbūt administrācijas attieksme ir forša tagad, bet cik zinu, tad vadība nav gan mainījusies un tā nu gan ir viltīga kā lapsa - apkrāps visus un pēc kārtas.
Neiesaku nuuuu nemaz, jo tas kā mums "čakarēja smadzenes" bija nepiedodami, ņemot vērā to, ka viņi paši nebija izpildījuši visas akreditācijas komisijas prasības.

I inga 25.02.2009

STA ir akredutēta, tajā var mācīties ja grib mācīties, pasniedzēji profesionāli.

R redisons 25.02.2009

piļnīgi garām, nav jau brīnums, ka diplomi bija izdodi"mirušajām dvēselēm"... Bija atņemta pat licence!