Sociālajā tīklā Facebook - Potenciāls pedofīls

Tā kā dzīvoju viena ar dēlu, un mums ir ļoti labs kontakts, bērns man stāsta visu, kas notiek skolā ar draugiem un visu, šis gadījums mani ļoti šokēja un iesaku visiem uzmanīties Sakarā ar šo vīrieti.
Manam dēlam, kuram ir 11 gadi, viņš sākotnēji facebook uzrakstīja, ka patikot viņa zīmējumi. Dēls aizraujās ar zīmēšanu un savus darbus publicē sociālajos portālos. Šeit nekā slikta nav, bet tad šis vīrietis sāka manam dēlam rakstīt vairāk un vairāk, teica, ka varot viņa zīmējumus pārdot par samērā lielām naudām. Jau šajā momentā man tas sāka likties aizdomīgi, kādā Sakarā pieaugušam vīrietim būtu jāinteresējas par bērna zīmējumiem.
Tad viņš uzprasija manam dēlam telefona numuru un sarakste turpinājās whatsapp. Un sākās vienkārši šausmas, labi, ka mans dēls ir pieaudzis un parādija, ko šis raksta.
Viņš sāka interesēties vai mans dēls varētu uzzīmēt vīrieša dzimulocekli un vai viņam patīk tādi, vairāk neturpināšu, jo uzskatu, ka ar to jau ir pietiekami izteikts par šitā domas veidu.
Bija doma iet uz policiju, bet šaubos vai ko tur panākšu, jo reāli nekādas darbības izņemot tekstu nav bijis...

M Mego izmeklētājs 09.04.2020

Sejgrāmata nosaka ka jaunākam par 13 gadi nemaz nevar būt konts šajā sociālajā vietnē

N Noboby 09.04.2020

Oo tad jau tas attaisno pedofiliju. Tad jau viss kārtībā vai ne? Ja nesaprati tad tas ir sarkasms

M Mego izmeklētājs 09.04.2020

Nevis attaisno pedofiliju bet gan nav ko līst kur nevajag

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 09.04.2020

Silti iesakam uzrakstīt iesniegumu policijā!
Ja arī persona netiks saukta pie atbildības, tomer (iespejāms) atturesesies no tadam darbībam.
Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma (BTAL) 13. pantu bērnam ir tiesības brīvi izteikt savas domas, šajā nolūkā saņemt un sniegt jebkāda veida informāciju, tiesības tikt uzklausītam, kā arī tiesības uz apziņas un ticības brīvību. Savukārt BTAL 20. pants noteic, ka iesniegumi un sūdzības, kas saistītas ar bērna tiesību aizsardzību, izskatāmas nekavējoties.
Atbilstoši Civillikuma noteikumiem vecāku pienākums ir rūpēties par bērnu un viņa mantu un pārstāvēt bērnu viņa personiskajās un mantiskajās attiecībās. BTAL 24. panta otrā un trešā daļa nosaka, ka vecāki ir bērna dabiskie aizbildņi (likumiskie pārstāvji). Viņu pienākums ir aizstāvēt bērna tiesības un ar likumu aizsargātās intereses.

V vitols 09.04.2020

Ja viņš ir tikai tupi uzrakstījis tavam bērnam, es nedomāju, ka ir vērts rakstīt sūdzību par viņu, jo jūs pēc tam vazās pa policiju pa 10 reizēm jūs visu skaidrosiet.

V VilnisBanga 09.04.2020

Ja tā ir patiesība, tad tam vīrietim paveicās, ka viņš wacap nečatoja ar viņa tēvu un viņa draugiem (Ja jau jūs uzzinājāt). Gan jau arī tikšanos sarunātu. Vispār ir sajūta, ka diezgan bezbailīgs variants vai arī galvā pārāk sarežģīts ... :|

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.

BondsBonds 10.04.2020

Tavā vietā uzrakstītu iesniegumu un pielikumā pierādījumus. Veidosies vēsture kā saka. Viņš nokļūs kā saka redzes lokā.

D Dainis.pumpurs 03.05.2020

Vakar šitas pac kadrs man rakstija, man 15 gadi - smiekls nāk par tādiem.
Prasa vai mani interesē kulturisms , wēl padomāju, kas tas tāds :DDDD

M MārīteBB 03.05.2020

Ak šausmas !
Es tikai nevaru saprast kāpēc sudzibas.lv ir izņēmušas ārā viņa foto un vārdu uzvārdu !,
Jāzin, ka no Egīls Skrickis ir jauzmanās !

M MārīteBal 03.05.2020

Tas ir kads prikols no sudzibas.lv puses ?
Es skaidri atceros, ka tika publicetas sita Egila Skricka foto un vards, uzvards, tagad viss ir iznemts ara - izdzests !

Laikam sudzibas.lv ir kads LGBT pasparns kas doma ka seksot var ka velas virietis ar virieti, bernu, mironi suni u.t.t., un, ja kads to publice steidzami jadzes ara

S secinajumi 04.05.2020

un ko jūs atbildējāt? Piedraudējāt ar policiju.

S secinajumi 04.05.2020

Par šitādu jau ir jāziņo policijai.

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )