www.sudzibas.lv Sociālais Dienests Carnikavas socialais dienests

Sociālais Dienests - Carnikavas socialais dienests

Labdien loti esmu šokēta par Carnikavas sociālas darbiniekiem kas strādā šajā nozare Carnikava ispauž visu konfidenciālo informāciju paziņam ,savam radiem,un protam Carnikavas iedzīvotajiem Sociālais dienests ir tāds kad viņiem ir jāpalīdz cilvēkiem un visu informāciju kas ir atrodams mapes un ir jābūt neispaužamai informācijai.bet ne Carnikavas sociāli darbinieki iepauž to visiem. Darbinieku saraksts kurs nepild savus pienākumus. Daina Upite, Daiga Landsmane, Snita Sulca, Inga Visocka un Maruta Ivanova, tikai viņi nestāsta ka viņi apzog trūcīgas ģimenes.Vai tādiem darbiniekiem ir jāstrādā tāda vieta ka sociālais dienests.

Ventilators 08.12.2015

Jāsūdzas citās instancēs. Šeit šaubos vai kāds izlasīs. Vismaz google meklētājs parādīs šīs personas vārdus.

Degoša kaka maisiņā pie namdurvīm jāliek, bet negribu būt kūdītajs..

A Aivars Līcis 26.08.2019
Slikts serviss

Gribēju pateikt, ka parasti Carnikavas nēģu svētkos ir laba mūzika, bet šogad bija ļoti slikta... tikai 3 labas dziesmas...Neskanēja ne Rozā lietus, ne Zemenes... :/:/ grupa Kēksi bija trash