Sociālais darbinieks Vita Leišavniece - Krāpšana

Sociālais darbinieks Vita Leišavniece bez jebkāda pamata sūta bāriņtiesu pie ģimenes un atņem bērnu pret vecāku gribu. Tu dzemde bērnu un automātiski par tevi ņirgājas sociālie dienesti un uzlikt it ka savu palīdzību, kaut gan palīdzības nekādas nav. Neviens viņiem neprasīja palīdzību, viņu uzdevums nevis palīdzēt, bet cilvēkiem atņemt bērnus. Vita Leišavniece ir sadiste.

K

VSR 05.09.2023

Nevienam ne par ko neatņem bērnus. Kāpēc man neatņēma dēlus? Draudzenēm? Mātei mūs ar brāli neatņema? Varbūt problēma ir jūsu ģimenē, neviss sociālajā darbiniekā?

F Flyangel 31.10.2023

Man pietika ar iesniegumu no bērna tēva ka es "itkā" esot dzērāja un narkomāne lai uztaisītu sēdi vai bērns vispār drīkst palikt pie manis🤦 bērna tēvs nomelnoja kaut pat 10% nebija taisnība no visa teiktā un es automātiski bāriņtiesas un sociālā dienesta acīs paliku par pēdējo sliktāko māti latvijā. Kaut teicu var ierasties jebkurā diennakts laikā pārbaudīt gan alkoholu gan analīzes narkotikām noņemt

V vitols 05.09.2023

Sapņu zemē viss ir iespējams!

N Norris 06.09.2023

Sāc ar to,ka uzraksti kādā sakarā pie jums vispār nāk sociālais darbinieks? Normālās ģimenēs nenāk nekādi soc darbinieki... Visdrīzāk alkaholiķu vai narkomāmu ģimene kur dzīvesvietā ir bomžatņiks, kur bērnam nav piemēroti dzīves apstākļi.