Sociālā Integrācija Valsts Aģentūra - Krāpšanās, slikts pakalpojums

Atrašanās vieta ir laba daudz koki, ļoti tuvu ir jūra bet tā kvalitāte ko siva piedāvā ir tik briesmīga kad būtu labāk cietumā būt jo skolotāji ir tik neatsaucīgi kad pusaudzis nesaprot kaut ko ko skolotājs māca tad vajag pajautāt bet taqad kad jautā vairākiem skolotājiem palīdzību no viņiem ir atbilde es tev Nepalīdzēšu jo tu man nepatīc, kā arī šis tekists nāk no skolotāja Daiņa Strapcāna es nesaprotu tevi kapēc tavi vecāki tevi laida sabiedrībā. Štrunts ar to šajā skolā mācās skolnieki kuri sit bērnus par nepamatotu lietu, kā arī šeit gandrīz visi skolnieki pārdod marahuānu un narkotiskās tabletes ja jūs gribat braukt uz slimnīcu skolas laikā tad ejiet uz šo skolu bet es jums no sirds iesaku turaties pa gabalu no šīs skolas pēc manas pieredzes. Šajā skolā audzēkņi sit sienas ārā ar savām dūrēm kā arī spoguļus, sociālos pedegogus tad laipni lūgti šajā skolā štrunts par to bet invalīdiem nav pieejams šī skola jo lifts gandrīz nestrādā man kā invalīdam ir problēmas ar kustēšanos tāpēc liftu ir jāizmanto es bieži braukāju ar liftu parasti man 30 - 1h ir jāgaida kad liftu salabos kad es esmu tur iesprūdis.

C Cilvēks16 18.04.2023

Manā laikā pirms apmēram gada, Dainis pasniedza stundu. Manuprāt,labāk nav iespēja mācīt. Ir ļoti pozitīvas atsauksmes no šī pasniedzēja. Starp citu, Jūs nezināt atšķirību- SIVA un parasto pamatskolu un vidusskolu. Pamatskolā un vidusskolā māca,bet šeit vairāk ir uz lekciju pusi,kur pašam patstāvīgi ir jāmācās. Informātikas pamati it īpaši pusaudzim jau nu nevajadzētu būt ,ka neko nesaprot...

K Kaspars Bariss 24.04.2023

Dainis ir labs skolotājs, bet Ēriks jaucās savā starpā. Iet BIOS iestatījumos un liek HDD (vai SSD) pieejas paroles.
Es neko nesaprotu no viņa rokraksta! Es viņu nobloķēja yt!

Z Zilganis 20.04.2023

Pirms dažiem gadiem mācījos Sivā datortehniķos un mana pieredze bija pilnīgi pretēja. Skolotāji bija ļoti atsaucīgi un zinoši. Nekad nebija sajūta, ka skolotāji būtu neientiresēti vai negatīvi noskaņoti pret audzēkņiem.

Visi mani klasesbiedri arī bija ļoti apmierināti par Sivas doto iespēju bez maksas dzīvot un iegūt izglītību Jūrmalā.

Te gan ir cita lieta. Sivā ierodas cilvēki ar dažāda veida garīgām un fiziskām saslimšanām. Daļai no viņiem ir grūti adaptēties jaunā vidē un līdz ar to viņi ar visu ir neapmierināti, bet lielāka daļa iegūst pozītīvu pieredzi un labprāt atgriežas atkal.

K Kaspars Bariss 24.04.2023

Neko nesaprotu. Get banned!

E Elita elita 09.05.2023

Labvakar. Dotajā brīdī mācos SIVĀ profesionālajā vidusskolā, datu ievades operatora kursos. Esmu vairāk kā izbrīnīta par uzrakstīto sūdzību. Šeit uzrakstītajā, neviens vārds neatbilst patiesībai. Kaut skolā esmu tikai 3mēnešus, bet pieminētais lifts nav nevienu reizi izgājis no ierindas. Tāpat skolā neesmu manījusi nevienu audzēkņi alkohola vai narkotiku reibumā! Sienas mums veselas, arī spoguļi kā dzīvi! Neesmu eksperts medicīnas jomā, lai spriestu par raksta autora Ērika garīgo veselību, kurā rezultātā tapusi šī nepamatotā sūdzība!Jā šeit mācās cilvēki ar invaliditāti, un pie Ērika(katru dienu redzot staigājām), fiziskā rakstura invaliditāti neesmu manījusi. Tā vietā, lai novērtētu mums sniegto bezmaksas izglītību, bezmaksas 3reiz dienā garšīgās maltītes, bezmaksas baltās, nemitīgi tīrās veļas izsniegšanu, ceļ nepamatotu neslavu skolai.Vēlos pateikties fantastiskajām aprūpes personālam, sociālajiem darbiniekiem, kuri atbalsta un uzklausa, skolotājiem un skolas vadībai par rūpēm, par organizētājiem pasākumiem, kuri notiek mācību laikā! Sirsnīgs paldies skolotājam Dainim Strapcānam par ieguldītajām zināšanām mūsu izglītošanā. Esmu cilvēks pusmūžā, un zināšanas nevisai ātri nosēžas atmiņā, bet sk. Dainis nenogurstoši, kautvai 5reizes pienāks un atkārtos vienu un to pašu. Zinu, ka audzēkņi kuri ir praksē, ja ko piemirsuši, zvana sk. D. Strapcānam un skolotājs nekad neliedz savu padomu. Paldies, skolas personālam par jauko atmosfēru un sirsnību ikdienā! Ar cieņu Elita Kumerdanka

K Kaspars Bariss 06.06.2023

Tev taisnība!