www.sudzibas.lv SNE Serviss Sprauslu remonts

Sne Serviss - Sprauslu remonts

Pagājušā gada aprīlī iegādājāmies auto,kurš pēc neilga laika sāka niķoties.Tā kā auto ir dīzelis sākām meklēt kur varētu uztaisīt diagnostiku,jo bija aizdomas ka kaut kas nau kārtībā ar sprauslām, Iesaku padomāt pirms dzīt uz šo servisu savu auto,jo tas jums pimkārt krietni maksās un kvalitāte būs tikai uz papīra, Mums šis pasākums izmaksāja 3000 eiro,kur tika remontētas sprauslas,zobsiksna nomainīta un galvas biīve uzlikta jauna,kā rezultātā,sprauslām ir vajadzīgs atkal remonts eļļa gāžas,jo blīve ir uzlikta vai nu nepareizā vai vispār nau mainīta. Ar mašīnu brauc sieviete uz darbu. Noskrējiens nau nekāds lielais pēc remonta,tā kā nebūtu iemesls būt tādām problēmām. 6mēnešus iedeva garantiju uz sprauslām, nu tik arī bija kā šie 6mēneši. Katrā zi'ņā es zinu ka šeit savu auto nekad nedzīšu remontēt.Nauda samaksāta,bet auto neiet,bēdīgi!!!!!

V

E ELLIO 14.10.2015

Es arī neiesaku šo servisu. Naudu paņēma, darbu līdz galam neizdarīja. Pats sliktākais, ka naudas summas un remonti netiek saskaņoti ar klientu. Aizbrauc uz diagnostiku un tad maina visu pēc kārtas, kaut tas netiek prasīts. Finālā rēķins pie 2000 eur.