www.sudzibas.lv SNE Serviss Krāpšana un slikts serviss

Sne Serviss - Krāpšana un slikts serviss

Manā gadījumā bija ''noķīlējis'' dzinējs. Atradu šo tuvāko servisu caur internetu nelasot par viņiem atsauksmes. Pirms dzinēja izjaukšanas noteica summu no minimālās līdz maksimālai, kura būšot precīzi zināma pec defektācijas veikšanas. Gala rezultātā protams summa bija noteikta maksimālā un kā jau daži klienti te iepriekš pieminēja, arī man izrādījās beigtas visas četras degvielas padeves sprauslas... Nācās piekrist remontam, jo motors pilnībā izjaukts un ej nu atrodi, kur to salikt. Saņemot mašīnu iedeva dzinēja komjūterizdruku ar kompresijas rādījumiem un ka nav kļūdu. Uz jautājumu par garantiju, tad tā esot mutiska. Prasīju lai tad vismaz iedod sarakstu ar samainītām detaļām (bija doma pārdot mašīnu) . Saņēmu to telefonā pēc ilgiem atgādinājumiem un galvenais, ka nevis detaļu nosaukumi bija lasāmi, bet gan detaļu numuri (tos jebkurš pats varot datorā atšifrēt) .
Nācās uzklausīt arī no citiem klientiem jau pieminēto rupjību. Starp citu viņu it kā nosauktajā gala summā neietilpst nodokļi čekam un to jūs uzzināt darba gaitā.

07.02.2023

Velvetpopstar 07.02.2023

Vispār paši izjauca, pašiem bija jāsaliek. :/