www.sudzibas.lv SNE Serviss SNE Serviss Krāpnieki Ganību dambis, 30D

Sne Serviss - SNE Serviss Krāpnieki Ganību dambis, 30D

Sākās ar to ka vajadzēja pārbaudīt Mazda CX7 dīzeļa sprauslas. Protams 3 vajadzēja mainīt vai restavrēt. Šie saka ka somijā ir rūpnīca, aizsūtīs un to izdarīs. Bet tas maksās 250 eur gab. Par rūpnīcā atjaunotu sprauslu. Es vēl nezināju ka mani grib riktīgi apkrāpt. Nomainīja. Mašīna zaudēja jaudu uz pusi. Pie zemākās temperatūras motors grabēja kamēr neuzsilst. Krāpnieki saka ka vainīga programma. Nomainīju. Nekas nepalīdzēja. Ieguldīju vēl ļoti daudz naudas, kamēr nenomainīju sprauslas uz lietotajām. Izrādās šie paši sprauslas atjaunoja (pēc sērijas numuriem sapratu) . Cenas pie viņiem viss augstākas par visiem pakalpojumiem. Ja ir izvēle turaties pa gabalu no šiem.
Sne serviss krāpnieki. Ja ir jautājumi rakstiet man [slēpt]@inbox.lv
началось с необходимости испытания дизельных форсунок mazda cx7. Конечно, 3 пришлось изменить или реставрировать. Они говорят, что в финляндии есть фабрика. Но это будет стоить 250 евро. Для фабрично-восстановленной форсунки. Я еще не знал, быть обманутым. Машина потеряла мощность вдвое, двигатель при самой низкой температуре гремел, пока не прогревался. Мошенники говорят, что виноваты программы. Я сменил. Ничего не помогло. Я вложил гораздо больше денег, пока не заменил форсунки на использованные. Цены у них все выше, чем на все услуги.
  sne сервис мошенники. Если есть какие-либо вопросы, пишите мне на [slēpt]@inbox.lv

08.02.2019

V