Sne Serviss - Krāpšana

Pēdējo gadu lielākais aplauziens! Nekad nebiju čīkstējis par kādām netaisnībām, pretenzijām vai nepilnībām pakalpojumu saņemšanā, bet šoreiz tas ir pārāk kliedzoši un nekaunīgi!
Manai automašīnai sākās ķibeles ar degvielas patēriņu un jaudas zudumu. Šo iestādi sameklēju internetā, neiedziļinoties rekomendācijās un atsauksmēs. Sazvanījos, vienojāmies par diagnostiku.
Pārbaudes laikā tika konstatēta ieplūdes kolektora membrānu problēma, egr vārsta aizsērējums un vakuma šļauciņu bojājums. Vienojāmies, ka taisam. Nākamajā dienā noskaidrojās, ka ir problemas ar visām četrām degvielas padeves sprauslām, kuru nomaiņa maksā 350eur gab. (ir četras) , jeb iespējams to remonts par 165eur/gab. Izmaksām 1000eur apmērā nebiju gatavs, tādēļ sāku meklēt alternatīvas sprauslu remontam un atradu. Palūdzu izsniegt man manas automašīnas sprauslas, lai nogādātu uz citu servisu, pēc kā man atcirta, lai aizvācu savu auto vispār prom! Ka nekādas darbības viņi tālāk neveiks! Meklēju citu servisu, meklēju evakuatoru, lai varētu turpināt savas izjauktās automašīnas remontu.
Un tad es saņēmu rēķinu par diagnostiku un kolektora demontāžu 268 eur apmērā! Kamēr nesamaksāsi - mašīnu nedabūsi! Interesantākais, ka pēc sprauslu pārbaudes citā dīzeļcentrā konstatēja, ka tās ir pilnīgā kārtībā un nekas nav jārestaurē!
Mīļie cilvēki! Brauciet garām šim krāpnieku kantorim! Iebraucot šeit, jūs aplaupīs un izģērbs! Tā ir viņu filozofija...