www.sudzibas.lv Sms Solutions SIA, Cdr SIA, Esteria SIA Steal money, scam, fake advertisements on google

Sms Solutions SIA, Cdr SIA, Esteria SIA - Steal money, scam, fake advertisements on google

Scam url, reported to google: https://lv.viral-videos-hub.com/zQ99a8/

use fake advertisements on google to steal money from people

SMS SOLUTIONS SIA = CDR SIA. Try to use your number and then steal money every month for none existing services. Send sms from 1881 which is paid number. Many reports in internet. But they still working. Need somehow to stop them.

Report all they urls to phishing databases and google.

P PastaNigris 08.01.2023

Tas ko viņi dara ir mērķē uz Jūsu neaizsargātajiem bērniem, pievērsiet uzmanību. Sistēma CDR jeb SMS Solutions, kas atrodas Jūrkalnes ielā 1 izmanto NE TIKAI sms, bet arī anonīmus iekasēšanas zvanus, kuri arī skaitās PIEKRIŠANA pakalpojumam, neskaitot jūsu google u.c. kontu sasaisti kuri IEVĀC datus par JŪSU ierīci. Iesaku personīgu audienci biznesa centra telpās.

V ValisB 11.02.2023

Arī es, pensionāre, esmu SMS SOLUTIONS SIA darbības upuris. Saņemot TIKAI sms ar kodu reģistrācijai, uz kuru neesmu atbildējusi un , nemaz neslēdzot nekādu līgumu un datu sūtīšanas, esmu it kā abonējusi maksas spēles. Tikai, saņemot telefona rēķinu, nācās maksāt trīstik lielāku lieko naudas summu par nesaprotamu, neizmantotu pakalpojumu.
Tā ka parkrāpnieku upuri var kļūt nemaz nezinot un negribot!

A Andrey 15.02.2023

Будьте ОЧЕНЬ осторожны с этой компанией! Не заметите как вам будут приходить странные счета за их непонятную услугу (на которую вы якобы дали акцепт). Мошейники.

Be VERY careful with this company! You will not notice how strange bills will come to you for their incomprehensible service (for which you allegedly gave acceptance). Scammers.