www.sudzibas.lv Sms Solutions SIA, Cdr SIA, Esteria SIA Steal money, scam, fake advertisements on google

Sms Solutions SIA, Cdr SIA, Esteria SIA - Steal money, scam, fake advertisements on google

Scam url, reported to google: https://lv.viral-videos-hub.com/zQ99a8/

use fake advertisements on google to steal money from people

SMS SOLUTIONS SIA = CDR SIA. Try to use your number and then steal money every month for none existing services. Send sms from 1881 which is paid number. Many reports in internet. But they still working. Need somehow to stop them.

Report all they urls to phishing databases and google.

P PastaNigris 08.01.2023

Tas ko viņi dara ir mērķē uz Jūsu neaizsargātajiem bērniem, pievērsiet uzmanību. Sistēma CDR jeb SMS Solutions, kas atrodas Jūrkalnes ielā 1 izmanto NE TIKAI sms, bet arī anonīmus iekasēšanas zvanus, kuri arī skaitās PIEKRIŠANA pakalpojumam, neskaitot jūsu google u.c. kontu sasaisti kuri IEVĀC datus par JŪSU ierīci. Iesaku personīgu audienci biznesa centra telpās.