www.sudzibas.lv Smiltenes novada pašvaldība. Augstprātīgā attieksme pret apmeklētājiem-pensionāriem.

Smiltenes novada pašvaldība. - Augstprātīgā attieksme pret apmeklētājiem-pensionāriem.

Smiltenes novada pašvaldība pamatā aizstāv uzņēmēju un biznesmeņu intereses. Ja vienkāršie pensionāri griežas pēc palīdzības, tad viņi tiek sūtīti no viena priekšnieka pie otra. Sekretārēm ir dota pavēle telefona zvanu gadījumos noskaidrot, kas zvana un kādā jautājumā. Pensionāriem vispār netiek uzreiz atbildēts. Šodien zvanīju 7 reizes 4 stundu laikā, kamēr mani beidzot uzklausīja. Domes priekšsēdētāja vietnieks Kārlis Lapiņš pat nometa klausuli tiklīdz noskaidroja, ka zvana vienkārša pensionāre, nevis kāda uzņēmēja vai biznesmene, pat nometa klausuli, lai tikai nebūtu jāuzklausa pensionāres bēdu stāsts. Bet pašvaldību vēlēšanās pensionāri bija vieni no aktīvākajiem vēlētājiem, lai gan tieši Kārlim Lapiņam bija vislielākais svītrojumu skaits biļetenos. Bet, neskatoties uz visu to, viņš ir atkal ticis augstā, no vēlētāju nodokļiem labi apmaksātā amatā.

A.

Bk BK 27.03.2019

Pareizi dara, jo jūs pensionāri esat apnicīgi. Daži jau zvana, lai stulbi papļāpāt.

Vien reiz tev kaut ko salauzis vai aizvedis uz durku... Kad viņiem apniks...