Smile Taxi - TAXI

SVEIKI! Saskaros ar nepatīkamu situāciju, aizkavējos ciemos ļoti ,bija vēls nācās saukt TAXI.pazvaniju pa tāarruni. Man tur kaut ko nomurmināja,kad pajautāju vai SMAIL TAXI-jā atvainoiet JĀ! Teicu ka tālu nebraukšu,vienkārši bail! OK, Kad atbrauca TAXI. Vādītājs bija neapmierināts ka braucu tadu mazu gabalu. Kad iekāpu mašīnā,šoferis jau bija augstprātīgs,izturējās tā it ka braucu par velti! Liku apturēt pie veikala,lai nepūlās mani vest tālāk( pāriēt pāri ielai).Tad atver ,cimdu nodalijumu,un tur skaitītājs ,3.78 (divas autobusa pieturas) Uz ko viņņš atbild-NEBŪS BAIL? attieksme briesmiga. vairs neizmantosu šo SIA. . uz mašīnas arī logo nesaprotams bija.(smail nebija točna)

K kaija8 06.06.2014

Pilnībā piekrītu, jo vakar saskāros ar to pašu attieksmi - samaksāju divreiz vairāk kā ar citu uzņēmumu un vēl klausījos vadītāja komentārus par īso braucienu! Nosaukums neatbilst uzņēmuma darba stilam!

O ovsjannikova 28.06.2014

Ko var gribet, ja pat saviem darbiniekiem Smile taxi nav maksajushi jau no marta. Klienti vinjiem ari ir pie d...as. Saimnieks, resns noedies, vinju interese tikai viens, katru dienu savakt no shoferiem naudu, dzert un spelet azartspeles.