Smaržas - Krāpšana

Kāpēc jāmana cilvēki, sakot ka 100 % oriģināls (iet runa par smaržām) . Īstajam smaržām, uz smaržu iepakojuma, ir 13 ciparu svitru kods, pirmie cipari atbilst valstij kura uzrakstīta uz iepakojuma. 220. Int. Veikala pirktajām smaržām uz iepakojuma 12 ciparu svitru kods, kurš vispār neatbilst nevienai valstij, nesaprotami kur ražo pakaļdarinājumus!!! Kāpēc tā ari nevar uzrakstīt, ka labi viltojumu, nevis 100% oriģināls?!

K

Komentāri (3)

ķ Ķencis 12.04.2016

Ja šajā veikalā piedāvā smaržas par 1eiro,tad domāju ka jautājumi lieki...

Ventilators 12.04.2016

Pamostieties. Jebkurš cienīgs uzņēmējs ņems preci, kas pieejama Europas savienība. Vienalga vai piegādātājs ir Baltijas vai Europas tirgū.
Protams Baltijas tirgus piegādātāji nodrošina to atbilstību precei, ka paredzēts Baltijas reģionam. Kā ellē ratā noteik vai smarža ir vai nav.

Piekrītu, ka ir daudz ikdienā patērējamās preces, kuras kvalitātes ziņā atšķiras no Europas valstīm. Gandrīz priekš katras valsts ražo ar citu kvalitāti, taču EU regulas nosaka, kādai jābūt precei un kādiem marķējumiem.

Ja uz iepakojuma ir CE marķējums, aizmirstiet par ķīnu! CE marēķejums atbilst patērētāju tirgū. Domājat, ka veikali smaržas ražo? tad jau tā pati situācija būs ar visiem ko tagad redzēsim salidzini.lv meklējot smaržās. Kur kaktu kantori dabū smaržas? Protmas 2 ne'dēļas jāgaida, bet atvedīs no kādas eirpas valsts. Bet lielajos veikalos šī prece ir uz vietas.

Eiropas Savienība patērētājiem ir tik ļoti pieejama, ka tagad jau sen visiem ir vienalga vai Baltiajs tirgum vai nē. Visi pieprasītie sertifikāti un marķējumi ir uz iepakojuma? Tad arī var tirgot. Ja piegādātājs ir teicis orģinals, tad ir. Ja melo, tad rakstiet sūdzību veikalam, lai tā izskata un prasa savam piegādātjam, kas pie velna notiek, solīji ko citu!

Ventilators 15.04.2016

Un runa neiet.. runa IR

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes