www.sudzibas.lv SmartServiss.com Slikts serviss , sabojaja telefonu

SmartServiss.com - Slikts serviss , sabojaja telefonu

Es griežos uz šo servisu samainīt ekrānu telefonam, servisa man jautaja telefona paroli, bet es vinu nezinaju uz ko man teica to ka nekas, bet nāksies visu izdzēst, tas ir vajadzīgs lai pārbaudītu ka darbojas telefonsaskaņā pēc tam kad samainīt ekrānu. Es nebiju pret. Pēc mēneša man atdeva telefonu atpakaļ, nekas izdzēst nebija un atbloķēts arī. Pārdevējs piedāvāja pelumet uz ekrana super drošu stiklu. Es to izdarīju, lai būtu droši ka es viņu vairs nesasitīšu. Bet vienīgi es īsti nesapratu kā viņi tad to pārbaudīja. Pēc 4 dienam , man izdevās atcerēties paroli, un beidzot es tiku iekšā. Kur es pamanīju kreisajā maliņā mazu rozā punktiņu, zvanīju uz servisu pastāstīju ka uz ekrāna ir plankums. Teica ka var atbraukt. Telefonu paņēma uz pārbaudi. Pēc mēneša gaidīšanas es devos pajautāt, kas tur tik ilgi darās. Uz ko man atbildēja mēs jums zvanījām jus nebijāt sasniedzama. Mēshe nezinājām ko darīt atstājam telefonu servisa . Un vēl teica to ka es esmu viņu sasitusi un no tā ir iekšā radušās plaisas un viņi neko nav darījuši un nedarīs. Tā nav viņu vaina. Viņi var veikt ekspertīzi un man to pierādīt. Šodien beidzot man atdeva telefonu , pagāja vairāk nekā 1 mēnesis. Uz stikla kuru servisa pielīmēja pie mana telefona ir parādījusies plaisā , kuras ne bija un telefons ir uz doto brīdi viss ar rozā, violeta , melna plankumiem. Par to visu es samaksāju 130 eiro. Labāk nodot telefonu LMT veikalā kur drusku dārgāk bet būs garantija.

д

S SmartServiss Support 09.10.2018

Labdien Darja,

Pateicamies ka jūs izvēlējaties mūsu servisu.
Mums ir svarīgi lai katrs klients būtu apmierināts, tā ir mūsu uzņemuma prioritāte.
Ļoti noželojam, kā jums nācās sastapties ar šo situaciju.
Kad jūs atnesat savu telefonu , mēs viņu uzreiz nosūtījam uz garantijas parbaudi pārbaudi samsung oficiālajā centrā.
Pārbaudes laiks tika pagarināts, jo mēs prasījam šo lietu izskatīt vairākas reizes uz ko saņemam atteikumus.
Rezultātā mēs saņēmām telefonu atpakaļ ar aktu, kad ierīce neatbilst samsung garantijas noteikumiem.
Vēlreiz atvainojāmies par sagādātajam neērtībām.