www.sudzibas.lv Smart Service Kvalitāte un termiņi

Smart Service - Kvalitāte un termiņi

Sveiki,
Gribēju visus auto mīļus pabrīdināt par uzņēmumu Smart Service kuru tik ļoti reklamēja.
Pati nesen devos turp, lai sakopj manu mašīnīti. Ieejot iekšā pirmais iespaids tā neko,visi tik laipni, sola zilus brīnumus, laikam tas arī ir uz ko tur cilvēkus pavelk. Atstāju savu auto , lai uzpulē utt. Saņēmu protams savu auto krietni par vēlu, tā kafija, ko man piedāvāja neatsvēra to tikšanos ko nokavēju. Mašīna man protams izskatījās tā neko ar pāris aizrādījumiem. Veicu apmaksu un ticiet man, lēti tas nebija, jo taču gribēju, lai ir tā pa smuko. Biku pabraucot mans vīrs konstatēja , ka viņa ir arī slikti uzpulēta. Dabūjām pārpulēt citur, jo kā gan vairs var uzticēties šai kompānijai. Ļoti nesmuki!!! Ja tā uzņēmums veido attiecības ar klientu!!!