www.sudzibas.lv Smart Energy Līgumi un uzmešana

AtrisinātaSmart Energy - Līgumi un uzmešana

Sveiki!
Nekādā gadījumā neslēdziet līgumus ar SIA "Smart energy"
sākumā jūs uzķers uz ēsmas un tad sāksies rinķa dancis, ka sazināšanās notiks ar vairākiem SIA pārstāvjiem, kur katrs būs vēl nepieredzējušāks un bezkaunīgāks.
Nekādā gadījumā neparakstīt viņu izveidotos līgus, ja jums ir ko zaudēt, jo parakstot šādu līgumu tev gribot vai negribot būs jāpabeidz šie darbi ar zaudējumiem!
Šie ir krāpnieki!

17.11.2022

Atbilde no Smart Energy Support Pārstāvja atbilde 14.02.2023

Korekti atbildot uz uzņēmēja - SIA "GOPS" iesniegto sūdzību, norādām, ka ņemot vērā SIA GOPS nekonsekventās darbības savstarpēji noslēgtā līguma izpildē (skat. SIA "Smart Energy" iesniegto sūdzību sudzibas.lv SIA "Smart Energy" – 07.09.2022. iesniedza sūdzību par Gops LV (SIA "GOPS" valdes loceklis – Artūrs Tereškovičs), kā arī Pēc tam, kad vairākkārt SIA “Smart Energy” mēģināja sazināties ar uzņēmēju, bet nesaņēma atbildi, tika iesniegta lieta Kriminālpolicijā (reģistrēts Valsts policijā ar Nr. CA/75674 no 08.09.2022.) saistībā ar krāpnieciskām darbībām.

Īsi paskaidrojot - Ar Uzņēmēju tika noslēgts līgums un izmaksāts avansa maksājums. Uzņēmējs- GOPS, ilgstoši neuzsāka darbus objektā, nebija iespējams ar to sazināties, lai saņemtu kādu skaidrojumu par situāciju, kā rezultātā līgums tika lauzts, iemaksātais avanss nav atgriezts, SIA "Smart Energy" ir radīti zaudējumi saistībā ar darbu neizpildi un SIA "Smart Energy" ir iesniedzis augstāk minētās sūdzības.
Saistībā ar norādīto par darbinieku profesionalitāti – ņemot vērā iepriekš minēto, grūti spriest par paša uzņēmēja- SIA "GOPS" profesionalitāti.
Paralēli norādām, ka publiski pieejamie dati par Uzņēmēju liecina, ka tam ir gan ilgstoši nenomaksāti VID nodokļu parādi, kā arī ir piemēroti vairāki nodrošinājumi (no Zvērinātiem tiesu izpildītājiem) pret to, rādītāji, kas neliecina par šī uzņēmuma uzticamību un ilgtspēju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gops LV 27.03.2023

Sākumā ieteiktu visiem iepazīties ar šī uzņēmuma Sia"smart energy" un LIVLAND GROUP atsauksmē pirms izdarīt secinājumus par manu gadījumu.
Šie cilvēki ir aizmirsuši uzrakstīt,ka SIA"GOPS" kā apakšuzņēmējs veica LV Finanšu ministrijas trepju atjaunošanas darbus,kur konkursu bija uzvarējusi šī grupa.
Līgumā bija atrunāts,ka materiālu piegādes veic šis uzņēmums Energy,turpretī es pats viņus sarupēju.
Kā arī šos darbus nebija iepējams veikt,jo man piegādātie mastikas materiāli bija ar beigušos derīguma termiņu,līdz ar to darbu kvalitāte apdraudēta!
Sia"GOPS" šos darbu paveica ar labāko kvalitāti un labāko atbildību pret sev uzticēto darbu!
KAD BIJA JĀSAŅEM SAMAKSA PAR PAVEIKTO DARBU,TAD MAN TIKA ATBILDĒTS,KA DARBU PIEŅĒMĒJA IR IZBRAUKUSI NO VALSTS UN MAN JĀGAIDA 14 DIENAS.
ŅEMŠU VĒRĀ ,KA DARBA PROCESA LAIKĀ SAZIŅA AR ŠĪ SIA PĀRSTĀVJIEM NOTIKA NO DAŽADIEM TEL NUMMURIEM,KAS JAU SĀKOTNĒJI LIEKĀS DĪVAINI!
TURPRETĪ VIŅI MAN piedāvāja veikt kkādu trepju izbūvi kaut arī materiālus man paši nespēja piegādāt un lika sazināties pašam ar materiālu ražotāju un organizēt piegādes!
Ņemšu vērā ,ka šis uzņēmums UPESCIEMĀ veic privātmāju būvniecību,kura neatbilst nekādiem būvnormatīviem!
Kā arī ņemiet vērā šo uzņēmuma pārstāvja R.Krūgalauža personību-viņš ir professionāls krāpnieks un afērists,kuram šobrīd esmu parādījis vidējo pirkstu kā viņs to parāda godīgiem cilvēkiem...
Ņemiet vērā,ka mums līguma nbosacījumos bija atrunāts,ka sazinamies tikai ar epasta starpniecību,neesmu saņēmis nekādus dokumentus apr pirmā darba paveikšanu un arī nekādus tālākus norīkojumus situācijas atrisināšanai.!
NEKAD NESADARBOJATIES AR SIA"sMART ENERGY" UN llivland group.
ARTŪRS TEREŠKOVIČS

G