www.sudzibas.lv SM Velo Drausmīgs serviss

SM Velo - Drausmīgs serviss

Aizvedu atjaunot velosipēda ratus un attaisīt monobloku. Prasības bij:savest kārtībā rumbas, nomainīt vienam diskam aploci, nomainīt spieķus, iztaisnot protams astoņniekus. Visu šo meistars pierakstīja uz lapiņas. Teica ka būs kādu 2, 3 dienu laikā. Ok paiet 3dienas nekādu ziņu. Zvanu, saka ka meistars tūlīt pieķersies. Pēc pāris stundām zvana meistars un principa jautā kas ir jādara ar tiem ratiem. Atkal atkārtoju visu. Pagāja nedēļa līdz brīdim kad varēju braukt pakaļ savām detaļām. (Pēdējas dienas nonstopā zvanīju un jautāju kad būs, kad būs) aizbraucu, skatos čalīts noņem manu ratu no stenda (Tikko pabeidzis). Skatos ka rumbas nav tīrītas asis nav mainītas, jautāju kāpēc nav mainītas, atbild kad nebij jaunas asis ko nomainīt. (Loģiski ka nebūs ko nomainīt ja pēdējā brīdi visu dara) paprasīja par to visu 70eiro. Vēl jāpiemin, kad čalīts smirdēja pēc alkohola un viss tika darīts bez čeka! Mājās kad mainīju asis tik sapratu kā esmu ieberzies. Jo visu speķošana un taisnošana tika veikta uz likām asīm un uzliekot taisnas, rats uzriez vairs nav taisns. No servisa šajā bodē ir ļoti tālu.