Sludinājums - palīdzēšu atrast krāpnieku !!! - Krāpnieki

Neliela reklāma, nezinu vai aktuāli, bet varbūt arī kādam būs nepieciešama un interesējoša lieta it īpaši ņemot vērā šī saita specifiku.
Tātad es nodarbojos ar programmēšanu un mani interesē sociālā inženierija - praktizēju interesantu hobiju - varu noteikt cilvēka aparatūras, kas tiek izmantota ģeo lokāciju (+/-10m) , ip adresi, mac adresi. Viss kas man vajadzīgs ir aktīvs attiecīgā cilvēka telefona numurs, epasts, sociālo tīklu akaunts, kāda aktīva telesakaru lietojumprogramma - whatsapp, viber, telegraf, skype, discord u. T. T.
Uzrakstiju, jo zinu, ka latvijā šobrīd zeļ darijumu krāpšanās, visādas avantūras un kas tik vēl nē. Pat rakstot iesniegumu policijā viņa visbiežak ir pasīva, ja nav tiešas norādes par vainīgo, jo pateicoties, kaut vai tam pašam vpn, atrast vainīgo ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami. Man savukārt ir izstrādāti ļoti interesanti risinājumi, lai es varētu uzzināt visu augstāk minēto informāciju par lietotāju. Ar šiem datiem pietiek lai ātri uzzinātu cilvēka reālo dzīves vietu, vārdu uzvārdu un citu personīgo informāciju, attiecīgi iesniegums policijā pret krāpnieku, affēristu vai cita veida noziedznieku, ar pozitīvu risinājumu kļūs maksimāli reāls. Uzreiz saku, neesmu altruists, un šis ir samērā laikietilpīgs process, tāpēc to daru par samaksu (pēc rezultāta) . Ja tas ir aktuāli uzrakstiet man, pastāstot par problēmu, uz epastu [slēpt]@yahoo.com [slēpts] vietā rakstot mariskrumins, es varu palīdzēt, ja kāda no augstāk minētajām saskares iespējām ar meklējamo ir aktīva - noteikšu viņa atrašanās vietu un ip adresi 99,9% gadijumos.

M Maris.K 11.04.2019

piebilde: Pieļauju doma, ka tūlīt sāksies zinošāku cilvēku komentāri par bezmaksas Wifi, peldošajām IP adresēm u.t.t. Neesmu muļķis un pats to zinu, attiecīgi izdarīšu visu iespējamo, lai noteiktu izmantojamā aparāta REĀLO ģeo lokāciju - kā jau teicu, tas ir samērā laikietilpīgs process

D Dom2 11.04.2019

nice :)