www.sudzibas.lv Slokas Dzīvnieku Patversme Algas aprēķina neizmaksāšana pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas

Slokaspatversme.lv - Algas aprēķina neizmaksāšana pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas

Pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas, (līgums nr.04/2020 tika lauzts 2021. Gada 18. Martā) , darba devējs, valdes locekļa Oskara Mellera personā, neizmaksā algas aprēķinu darbiniekam Randolfam Andersonam par nostrādāto darba periodu no 2020. Gada28. Septembra līdz 2021. Gada18. Martam.
Nostrādātajā laika periodā (2020.09.28. - 2021.03.18.) slokas dzīvnieku patversmes darbiniekiem regulāri tiek aizkavēta darba algas samaksa un daļa algas tiek pārskaitītas uz bankas kontiem, bet daļa tiek Masātaaploksnēs.
Mellers SIA

R Randolfs Andersons 26.04.2021

Jautājums par algas aprēķina nemaksāšanu tika atrisināts.Aprēķins tika saņemts 26.04.21.Atvainojos par Slokas dzīvnieku patversmes negatīvo novērtējumu.