Sleptielinki.com - Krāpšana

Februāra vidū veicu pasūtījumu - giorgio armani replikas rokas pulksteni vīrietim par godu tam ka viņam tuvojas dzimšanas diena.. Dzimšanas diena pienāca bet pulkstenis tā arī neatnāca.. Bet tas tā.. Ik pa laikam mēģināju sazināties ar kompāniju, lai noskaidrotu kur ir mans sūtījums, uz ko es ilgi nesaņēmu atbildes. Pēc neskaitāmām vēstulēm saņēmu atbildi, ka sakarā ar covid laiku viss notiek lēnāk, ko arī saprotu un turpināju gaidīt.. Saņēmu vēl tādu kā izsekošanas numuru. Pagāja jau vairāk kā 3 Mēneši gandrīz 4 un joprojām nekādas ziņas un miņas no mana sūtījuma. Un uz vēstulēm protams man neviens neatbildēja, pieprasīju atgriezt naudu, bet arī uz to saņēmu ignorēšanu. Tad paskatījos vēl kur ir mans sūtījums un parādījās ka Aglonas pastā, kas pirmkārt nav mana pilsēta. Labi, domāju mazums kas sajaukts. Izdomāju pazvanīt uz to pasta nodaļu un izskaidroju situāciju, un tad sākās interesantākais. Pasta darbiniece paziņoja, ka tāds sūtījuma numurs ir izsniegts diviem cilvēkiem, un saņēmējs ir pavisam cits cilvēks, nevis es. Vienkārši Skaisti. Ļoti sadusmojos un sāku vairākas vēstules rakstīt viņiem kā arī viņu lapā uzrakstīt atsauksmi par šo (atsauksme tika ātri izdzēsta) un neviena vien... Tad pēc laiciņa tomēr atbildēja, ar tekstu "uztraukumam nav pamata, preces izsniedzējs ir norādījis nepareizu izsekošanas numuru".. Bāc nu kā tā var es jau vairāk kā 3 mēnešus gaidu, nesagaidu atbildes un beigās vēl man nepareizu sūtījuma numuru iedod.. Tas ir briesmīgi.. Noteikti pirmā un pēdējā reize kad tur iepirkos, jo tā ir cilvēku mānīšana un lai vai kāda situācija būtu, 4 mēnesi tas ir liels termiņš.. Esmu zaudējusi pat tagad cerības kad ko saņemšu, lai arī iedeva sūtījuma citu numuru.. Apkalpošana briesmīga.. Iesaku cilvēkiem padomāt pirms kko iegādāties tur, vai ir vērts pazaudēt daudz nervu un vai vērts pazaudēt naudu.. Lai arī man tie ir 30 eiro, bet tomēr tā ir nauda un netaisos to kādam mantkārīgam uzņēmumam uzdāvināt..

č Čīkstētājs 01.07.2020

Sūtītu oriģinālu, tādas figņas nebūtu.
Mēģinājumos ietaupīt maksā divreiz.

M Maija 01.07.2020

Jā, tā ir. Bet nu tā vai tā fakts kā tāds, tas nedod uzņēmumam tik nekaunīgi apkrāpt cilvēkus. Ja uzņēmums strādā, tad viņam atbilstoši ir jāreaģē nevis jāpazūd un ar visu naudu

Oskars Oskarsons 01.07.2020

Tā lapa izskatās pēc drop shippinga vispār, pasūta lietas no alibaba un pēc tam pārdod tālāk par pieckāršu cenu.

Otrā lieta - nekad nevajag uzticēties atsauksmēm tajā pašā lapā, par kuru tiek rakstītas atsauksmes.

M Maija 01.07.2020

Nu jā, taisnība... Kā teikt, mācība man. Bet gribeju lai cilvēki uzzin un turas tālāk no šīs viltus lapas

I Ilze Z 06.10.2020

Esmu pasūtījusi divas reizes šajā mājaslapā un veiksmīgi preces saņēmu. Par preces kvalitāti sūdzēties nevaru, zinot, ka tā ir replika. Bet autorei varu piekrist, ka interneta veikalam komunikācija pieklibo, jo pāris dienas jāgaida atbildes uz e-pastu.

E Elīza Caune 25.03.2021

Tad beigās saņēmat preci vai nē? Googlē šī ir vienīgā negatīvā atsauksme. Lai par i-veikalu spriestu pēc vienas negatīvas atsauksmes ir grūti...