Sleepwell - matracis

2012.gada 17.jūnijā nopirku SIA GURU mēbeles Jelgavā Sleepwell tā saukto kontinentālo gultu, kas sastāvēja no Red pocket memory matrača 180x200 un red continental 2 apakšmatračiem, kas savā starpā ir savienoti. kopējā cena 661 Ls bija ar 20% atlaidi, kas mūs ar sievu iepriecināja, jo pēc remonta meklējām jaunu kārtīgu gultu. Pārdevējs protams abgalvoja, ka šie matrači ir ļoti kvalitatīvi un tiem ir ražotāja garantija 8 gadi. Sākotnēji lietojot gultu nebija nekādu problēmu, tomēr aptuveni pēc pusotra gada pamanīju, ka ir izgulējušās nelielas bedres tajās vietās kur parasti mēdzām gulēt, sāka sāpēt mugura un nolēmu izmantot garantiju. Nodevu matraci šogad februārī veikalā, kur to bez pretenzijām pieņēma un cik sapratu nodeva ražotājam Igaunijā. Ražotājs veica savu ekspertīzi un paziņoja, ka šis nav garantijasm gadījums, jo matracis ir bijis kontaktā ar nezināmu šķidrumu. Vienīgais šķidrums, kas varētu tikt uz matrača ir ķermeņa sviedri, svīstot vasarā. Par matrača labošanu man pieprasīja 50EU. Manus argumentus neviens neklausījās. Vel vairāk, laikā kamēr nebija virsmatrača gulēju uz apakšējā matrača, bet arī tas burtiski divās nedēļās sāka mest "vilni". Ja gultā, kura ar atlaidēm maksā pie 1000Eu nevar svīst, es to neiesaku pirkt nevienam. Tāpat lūdzu atsaukties, ja kādam ir bijušas līdzigas problēmas ar Sleepwell matrāčiem, jo pirms tā pirkšanas es pārbaudīju internetu un neatradu nevienu komentāru par to kvalitāti.
Klāt pievienotajās bildēs var labi redzēt, ka atsperes ir sarūsējušas tieši tajā vietā un tādā platībā, kas atbilst cilvēka mugurai

J

V Vineta05 11.03.2014

Te ir acīmredzami, ka matarcis nav kvalitatīvs, kā var sāķt rūsēt atsperes??? Pirms 2 gadiem, kad meklējām sev jaunu matraci, izlasījos visu internetu par dažādiem ražotājiem un sapratu, ka daudzās firmās ņem lielu naudu, lai klienti domātu, ka tad mataracis ir kvalitatīvs, bet reāli tā ir muļķošana. Ossov salonā Spicē vienkārši biju mēma par cenām matračīem, nestrīdos, drošī vien tie ir labi, bet nu 450LVL par vienkāršāko matraču modeli liekas par daudz. Mēs beigās pasūtījām matraci Relat-K, protams, viņiem veikals nav ne šiks, ne pompozs - vienkārši ražotāji, bet paņēmām pašu dārgāko modeli, kas maksāja kaut kur 260LVL (ar zirga sariem, abpusējs - viena puse mikstāka, otra cietāka). Kalpo tiešām super, mums ar vīru ļoti patīk.Mugura nesāp, izguļamies loti labi. Cik dzirdēju, tad Relat-K sākotnēji ražojis matračus arī Nakts mēbelēm un zinātaji zin, cik tur maksā gultas un matrači.

C Cakla.Bite 25.03.2015

Absolūti nepiekrītu. Jau vairāk kā četrus gadus mūsu ģimene guļ tieši uz Sleepwell matračiem, un uzticību raisīja tieši tas, ka Sleepwell ražo Hilding Anders grupa ar ļoti ilggadēju pieredzi Eiropā, Āzijā, Krievijā- arī mēs izpētījām informāciju pirms pirkām. Neviena kompānija netiek nez cik tālu, ja ražo ar sliktu kvalitāti. Esmu ar ļoti lielu pieredzi tirdzniecībā un klientu apkalpošanā, zinu, kā daži klienti melo acis nepamirkšķinādami- apstrīdēs pat to, ka saule ir saule un mēness ir mēness, un šis ļoti atgādina tieši šo variantu. Protams, tas ir tikai mans viedoklis. Attiecībā uz Guru mēbelēm Jelgavā, kur arī mēs pirkām mūsu matračus, varu tikai uzslavēt par izsmeļošo informāciju un patīkamu klientu apkalpošanas servisu.

A Antons Tricvaidzins 11.11.2022

Kā var nepiekrist šai sūdzibai? Tur taču ir peivienotas konkrētas fotogrāfijas - atsperes ir sarūsējušas no sviedriem un izteikti redzama cilvēka silueta forma. Ko tieši Cakla Bite mēģina panākt? Viss ir acīmredzams - kur vēl precīzāk redzēt? Galvas zona ir bez bojājuma pazīmēm - jo sviedri paliek spilvenā un lielākā daļa sviedru izdalās caur ādu - kas vairāk atrodas cilvēka torsa zonā. Cilvēks izlej kādu šķidrumu tieši sava ķermeņa formā? Absurds. Tie ir sviedri - ikviens, kas mēģina apgalvot, ka tur ir izliets kāds cits šķidrums ir maldinātājs.