www.sudzibas.lv Skyhouse Riga Naktsmītnes izīrētāja attieksme un piedāvāto pakalpojumu kvalitāte

Skyhouse Riga - Naktsmītnes izīrētāja attieksme un piedāvāto pakalpojumu kvalitāte

Naktsmītnes izīrētājs pirms ierašanās minēja, ka klusā stunda sākas no plkst.22.00, taču sīkāk nekas netika paskaidrots. Kā, piemēram, nebrīdināja, ka nedrīkst iet kublā, kas atrodas uz terases, un tajā sēžot sarunāties, jo pēc 2 meiteņu sarunāšanās attālināti izslēdza elektrību visā dzīvoklī. Whatsapp sarakstē minēja, ka dzīvokli ir izvietoti skaļuma mērītāji, par kuriem pirms naktsmītnes izīrēšanas nekas netika minēts. Nebrīdināja, ka ir izvietotas kameras vietās, kur var vērot īrniekus peldkostīmos. Neminēja, ka kublā nestrādā Pogas, kas regulē masāžas opcijas. Neminēja, ka piektdienas vakarā plkst. 23.00 kaimiņi, kas dzīvojot blakus, sūdzēsies par skaļumu, kas noteikti nebija tik liels. Manuprāt, izīrētājs ir pervers lūriķis, kas dzīvo blakus naktsmītnei un izkrāpj naudu. Pirms izīrēšanas noskaidroja, ka nakstmītnē paliks 3 meitenes (ievāca dzimšanas datus) un terorizēja noslēdzot gaismu, kaut vai par to tika samaksāts.

Komentāri (3)

S sumup 03.06.2024

pareizj dara
tagad visi kuri it kaa samaksaajushi var dariit ko grib?
ir jaaciena kaiminji
pashai smiekli nenaak?
seedeeja kublaa klusinjaam? bez kokteiljiem? bez iezviedzieniem skaljiem?
zinu kaa uzvedas shitaados kublos seezot

M Meitene nesaprot 03.06.2024

Iesaku neizvēlēties šo vietu, ja vēlas pasēdēt ar draugiem un relaksēties pirtī un kublā.
Saiminieks izdarīja kļūdu brīdinot par visām šim lietām TIKAI PĒC TAM, kad nauda tika samaksāta un ieradāmies naktsmītnē. Tur jau tā lieta, ja tas būtu pateikts ātrāk mēs nemaz nebūtu to īrējuši.

Ja tu gribi pasēdēts viens tur un blenzt sienā, go for it. Jo liekas, ka tas ir vienīgais veids kā tur VARBŪT varētu atrasties.

N Nekad111 03.06.2024

Svecīti turēji, ko, zinātāj? Vai "pareizj dara" jo esat tās vietas īpašnieks? Par šo skyhouse jau pietiek sūdzību bookingā. Turklāt kamera uz privātās lietošanas telpām ir ne tikai pret booking noteikumiem, bet ārpus visām morāles normām. Un bez brīdinājuma izslēgt elektrību patiešām NAV sevis cienoša indivīda rīcība. Jums pansionātā istabiņas jānomā, nevis "LUX apartamenti", ar kublu, kas vecs kā pasaule, un masāžas funkciju, kas nestrādā. Novēlu jūsu sūda apartamentiem izputēt, un nomainiet lūdzu kādreiz tos palagus. Naktī ar taxi braucu mājās, jo uzturēties tur bija vienkārši nepatīkami. Pāris meitenes redz "iezviedzās" Smiekli pašam nenāk?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes