www.sudzibas.lv Sky Apkalpošana

Sia "Sky Baltija" - Apkalpošana

Labdien! Vēlētos uzrakstīt dažus vārdus par šo "brīnišķigo" veikalu. Lieta tāda, ka strādāju turpat netālu un Sky kulinārija ir diezgan garšīga! Dienu dienā tur pērku pustdienas un ļotiu bieži saskaros ar karstās kulinārijas pārdevējas Marinas visatļautību! Cilvēks uzvedās kā veikala direktore- rupji, nevīžigi liek ēdienu, mēģināts divos variantos- ja viņai pasaka 200g ar kartupeļiem atbilde- "man ko tagad bus katrs kartupelis jasver?" ar drumu krievu akcentu. Ja pasaka nedaudz kartupelus ar smīnu uzliek divas šķēlītes un smaida! "jus taču teicāt biskit" un uz cenu zimes rakstits cepti kartupeli, lai liek kada forma grib, bet ne neapkalpo kamer neiebaksta! Pat "Maxima"neesmu saskārusies ar tādu rupjības iemiesojumu!!! Laikam pati vadība tajā iestādē neēd ka nekā neredz!!! Fui tādai pardevejai!!!

D df 19.10.2010

Ha pats agrāk krasta skaia strādāju. Nē nu Marina normāla, riktīga meitene :D vot pircēji visādi gadās lol

L LLLL 05.01.2011

Priekšniecības maiņa neko labu nedeva! Tagad ir vēl lielākā DIR*Ā!!! Tas ka apgrozījums pieaudzis uz "humpalnieku" rēķina nevienu neintereesē! Toties zādzības ir 10x lielakas. Un darbinieku attieksme pret klientu ir mainījusies, ja visu dienu tie badmiras bojā nervus!!! Indrai nav ne vainas! Ar jauno direktori uzdarbojas dirsā līdēja Diana Vasiljeva.

L LLLL 05.01.2011

Ja diana ir vel tas istais divkosibas un padlas iemiesojams

M menestins 07.09.2011

es pati stradaju skay veikala ...un es loti esmu apmierinata ar vadibu un veikala kolektivu kur vel ir labaka...

Z zaida 07.09.2011

Runājot par priekšniecību - vistrakākā tā ir Ulmaņa gatves SKY. Tirāns ne vadītājs