www.sudzibas.lv Sky Apkalpošana

Sia "Sky Baltija" - Apkalpošana

Labdien! Vēlētos uzrakstīt dažus vārdus par šo "brīnišķigo" veikalu. Lieta tāda, ka strādāju turpat netālu un Sky kulinārija ir diezgan garšīga! Dienu dienā tur pērku pustdienas un ļotiu bieži saskaros ar karstās kulinārijas pārdevējas Marinas visatļautību! Cilvēks uzvedās kā veikala direktore- rupji, nevīžigi liek ēdienu, mēģināts divos variantos- ja viņai pasaka 200g ar kartupeļiem atbilde- "man ko tagad bus katrs kartupelis jasver?" ar drumu krievu akcentu. Ja pasaka nedaudz kartupelus ar smīnu uzliek divas šķēlītes un smaida! "jus taču teicāt biskit" un uz cenu zimes rakstits cepti kartupeli, lai liek kada forma grib, bet ne neapkalpo kamer neiebaksta! Pat "Maxima"neesmu saskārusies ar tādu rupjības iemiesojumu!!! Laikam pati vadība tajā iestādē neēd ka nekā neredz!!! Fui tādai pardevejai!!!

L Liesma 29.01.2009

Es nevaru teikt, ka veikals pats par sevi būtu slikts, bet vadība... Nevaru arī neko sliktu teikt par lielajiem priekšniekiem, bet tās mazās ķeizarienes, kas tur dīdās pa tirdzniecības zāli ir unikums. Niesaku strādāt tieši šinī Skai. Vecākā kasiere no sevis mētā tādu šefu, ka smiekli nāk. Kā darbinieki ko tādu pacieš? Veseli nervi nekompensējas ar nelielo algu atšķirību ar" Rimi" Mego" utt

L larisa 03.02.2009

Manuprāt, ļoti laipna apkalpošana sky krasta ielā...

A Artur 03.02.2009

Sky: cenas augstas, kvalitāte zema.

P Piekrītu 25.04.2009

Labak pat nerunājiet :) Kontrolkasieres ir nekas cits kā dirsālīdējas priekšniekiem. Kasiere pat Āfrikā paliek kasiere!!! Un par neizglītotību, ja gribat pārliecināties ieejiet kādrei " Skai Baltija" Krasta iela 56!!!

P Piekrītu 27.04.2009

Ja vēlaties redzēt slikti audzinātu tirgus sievu vadošā amatā neejiet uz Maxima, bet gan iebrauciet kādreiz "Sky" Krasta ielas veikalā un varbūt Jums laimēsies satikt maiņas vecāko kasieri! :D Tās ir tīrās šausmas!!! Nabaga darbinieki!

P Piekrītu 27.04.2009

Nu pilnīgi piekrītu par karsto kulināriju, vēl varētu " labus " vārdus par zivju nodaļu teikt, pārdevēja Marika!!! Un tā maiņas vecākā kas no sevis baigo šefu iedomājusies- pilnīgi piekrītu, dzīt tādus vajag, lai nebojā veikala prestižu!!!

P Piekrītu 27.04.2009

Niza4to v zizni nesovetuju rabotat v "Sky" na Krasta!!! Esle sam personal druznij to stoet toka uzasnutsa kogda eto neobrazovanaja sozdanie starwij kasir otkrivaet rot, tam ushi zavjanut eto sluwat!

P Piekrītu 23.05.2009

Ak Dievs, un es domāju, ka esmu vienīgā kurai likās briesmīga maiņas vecākā. :) Tās ir drausmas, un kā viņa runā ar darbiniekiem, es godavārds tādu attieksmi neciestu neparko. Nesaprotu kā var darbinieks būt laipns, ja jādzird tādas lietas. Vajadzētu mainīt maiņas vecāko Sky, Krasta ielā, tad varbūt veikal un darbinieki atplauktu beidzot!

P Piekrītu 23.05.2009

Ņemot vērā runas un manieres neatbilstību ieņemamajam amatam, es domāju ka vecākās ir ieliktas pa blatu. Un līdz ar to arī nekāda maiņa nebūs. Tādu vulgaritāti pat " Maxima" nēesmu piedzīvojusi kā " Sky" Krasta veicī.

P Piekrītu 23.05.2009

Es, godavārds, brīnos kā darbinieki var būt tik laipni ja viņiem ir tāda priekšniecība. Kāda ir vecākā pārdevēja nezinu, bet vecākā kasiere "dāma" bez formas, kas ar kasieriemm ņemās ir zem katras kritikas. Atliek 3x nospļauties, lai krast veikalā viņa nebūtu jāpieaicina.

P Piekrītu 23.05.2009

Nerabotaite na Ulmaņa gatve i na Krasta tam vas zaziva sjedat!!!

M Mario 17.07.2009

Visiem silti iesaku neiepirkties veikalos Sky!!!

M Mario 17.07.2009

Manuprāt, Sky Duntes ielā ātri vien noies pa burbuli- ar visu nelīdzsvaroto vecmeitu direktori priekšgalā.
Nevar tak saskrūvēt neadekvātas cenas ne par ko īpašu un izturēties pret darbiniekiem kā kājuslauķiem!!!

P Piekrītu 17.07.2009

Attieksme tiešām ir graujoša!

P Piekrītu 17.07.2009

Pirms tam vecmeita bija Krasta ielas direktore. Nav brīnums, ka darbinieki mūk no šiem veikaliem

P Piekrītu 17.07.2009

Vadība "Sky" veikalos ir zem katras kritikas un neieteiktu nevienam bojāt savus nervus tur!

M Mario 17.07.2009

Tās bodes vienkārši jāklapē ciet-agri vai vēlu!! Tāpat jau klientu apgrozījums samazinājies par 30-50 procentiem... Kam to vajag?

J Jenks 22.07.2009

Es dazreiz ieperkos SKY kas atrodas Duntes iela. Tur ir OK! Vienreiz tomer nopirku svaigi kupinatu zivi par lielu naudu. Pardeveja to ietina papiiraa. Atgriezoties majas, no kupinata zivs bija iztecejis smirdiga zivju ellja uz visiem maniem produktiem..uz viinogaam, uz salatiem, uz darzenjiem.. No darzenjiem nebija iespejams noskalot zivju smaku. Piezvaniju uz SKY lai bridinatu ka kupinatas zivis vajadzetu ietit ari plastikaa, jo no ta tek daudz ellja. Menedzhere saaka man bljaut virsuu..'ko es iedomajos vinju trauceet, ka es esmu vainigs ka ieliku zivi kopa ar darzenjiem...utt" Es turpmak kupinatas zivis tur neperku. Peace, y'all. Jenks.

A Aldis 24.07.2009

Ari man ir bijusi problema sakara ar lielveikalu SKAI jo agrak biju pat tur savs darbinieks bet vini pilnigi bez bridinajuma mani atlaida, jo nedelu biju uz slimibas lapas, bet ka velak uzinaju likumos tad vini mani nemaz nekadi nedriksteja atlaist slimibas laika un vel bez bridinajuma.Kops uzinaju kad esmu atlaist tad nakama diena kad aizbraucu uz turieni pie prieksniecibas vina man pateic ka tu vairs neesi musu darbinieks un kad es te nedrisktu uzstureties.

TAPEC VELOS BRIDINAT KURI TAISAS IET STRADAT UZ SKAI BALTIJA, ESAT LOTI UZMANIGI JO VINU PRIEKSNIECIBA IR LOTI NEPIEKLAJIGA UN NELAIPNA, TAS ATIECAS UZ SKAI VEIKALU KRASTA IELA.

A Alise 10.11.2009

Manuprāt, Skai Krasta ielā noteikti ir jāmaina priekšniecība, jo pārāk taktiskā personāla vadītāja, ar brunču mednieku direktoru vispār neko nezina, kas notiek veikalā...vispār nepārzin darba nianses///