www.sudzibas.lv SKY WEB SIA Klienta maldināšana un darba neizpildīšana.

SKY WEB SIA - Klienta maldināšana un darba neizpildīšana.

Firmai SKY WEB SIA tika uzticēts uzdevums pārcelt lapu no Joomla bāzes uz Wordpress bāzi.
Izrunājot visas nianses, SKY WEB solījās izpildīt darbu 10 darba dienu laikā.

Pēc pirmajām divām nedēļām nekas vēl netika izdarīts, pēc kā SKY WEB lūdza pagarināt termiņu vēl par divām nedēļām.

Pēc divās nedēļām bija minimāli rezūltāti lapas pārcelšanā, bet atpuveni tikai 20% no visa kopējā darba.

Tad sākās interesantākais, uz epastiem netika atbildēts, tas pats arī ar zvaniem.

Pa retam tika saņemta atbilde, vai drīzāk aizbildinājumi ( SKY WEB darbinieks esot saslimis, tad šis pats darbinieks esot aizgājis no darba un itkā kāds cits turpinās mājaslapas pārcelšanu )

Tā šī visa epopeja vilcinajās kādus 4 mēnešus, visu laiku bija solījumi no firmas puses, bet ne darbība. Lapa tā arī tika atstāta 20% pabeigta. Mēģinot sazvanīt firmu no cita numura, viņi pacēla klausuli, bet tiklīdz izdzirdot to, kas zvana un kādā jautājumā, tā momentāli aizbildinājās ar to, ka viņi ir sapulcē un ka mums pārzvanīs, kas protams arī nenotika. Sākotnējā noruna bija iemaksāt naudu par darbu, pusi pirms un pusi pēc tam. Naudu SIA SKY WEB neatgrieza.

Beigās uzticējām šo darbu citai firmai, kas šo censoņu darbu pabeidza 4 dienu laikā.

Kopsavilkums :

SIA SKY WEB ir krāpnieciska firma, kas nenoved savus darbus līdz galam, aizbildinoties ar savam iekšējām firmas problēmām.

Laicīgi nepabrīdina klientu ( ja vismaz šis punkts būtu noticis, tad mēs jau laicīgi būtu vērsušies citur )

Firma neatgriež naudu par pakalpojumu kuru solijās veikt, bet neizdarīja.

Neisaku nevienam stāties saistības ar šo kantori!