www.sudzibas.lv Sky Real Estate cilvēku mānīšana

Sky Real Estate - cilvēku mānīšana

Sky Real Estate mākleris kopē dzīvokļa saimnieku sludinājumus, zem kura liek savu kontakttālruni - 29793878.
Tieši uz šo mākleri es uzrāvos. Meklēju dzīvokli un sludinājumu portālā skatos, divi vienādi sludinājumi blakus, un diemžēl piezvanīju nepareizajam - māklerim, nevis dzīvokļa saimniekam. Turpmāk protams visa komunikācija ar dzīvokļa saimnieku protams notika caur starpnieku, un pēc īres līguma parakstīšanas mākleris protams pieprasīja savu pakalpojumu maksu, un par ko? - par sludinājuma pārkopēšanu!
Kad ar dzīvokļa saimnieku aprunājos, noskaidrojās, ka tas nebija viņa mākleris, dzīvokļa saimnieks nekādu vienošanos par sadarbību ar mākleri nebija slēdzis, un, loģiski, tas nebija arī mans mākleris, kas man būtu meklējis dzīvokli.. Principā, šis māklerītis pelna krāpjot cilvēkus un es pieņemu, ka valstij ar tādus pašvakus nodokļus maksā, jo nekādu man čeku arī neizsniedza par samaksāto summu.

T

S SkyRealEstate 22.12.2011

Atbilde no mūsas kompānijas SkyReal.lv

Dotais komentārs izskatas pilnībā viltots un uzrakstits konkurentiem, tāpēc ka:

1. Autors nav norādījis savu vārdu un uzvārdu.

2. Nav norādīta objekta adrese .

3. Ja autors runā par sludinājumu kopēšanu, tad tā strādā visas kompānijas Latvijā un aiz robežas.

4. Kvītus mēs izrakstam vienmēr

Nu un jautājums pie tā dzīvokļa saimnieka: bet vai viņš iereģistrēja savu īreslīgumu nodokļu inspekcijā !?

Mēs esam godīgākā un sekmīga kompānija.

U ups 22.12.2011

to Sky Real Estate !
Kā var būt sekmīga kompānija ar tik pretīgām gramatikas un valodas kļūdām???? Cik klases esat beiguši katrs????
Nedomāju vis, ka "visas kompānijas Latvijā un aiz robežas":))) zog sludinājumus un par to izsniedz "kvītus"' :))))))

Tralala 04.01.2012

Citāts no SkyReal.lv mājaslapas:
"С кем заключается договор?
Договор заключается между арендодателем и арендатором. Владелец объекта заключает с нашей компанией договор о сотрудничестве. "

Nekāds līgums, pat ne mutiska vienošanās ar dzīvokļa saimnieku netika slēgta, nedz arī man SkyReal.lv mākleris meklēja dzīvokli, par kādu godīgu kompānijas darbību tad iet runa?

Un komentārs nekādā ziņā nav viltots, vienkārši stāstu par savu dzīves pieredzi.