www.sudzibas.lv Sky mezciems Attieksme pret darbiniekiem

Sky mezciems - Attieksme pret darbiniekiem

Gribētu pasūdzēties uz veikala vadītāju Inesi Madlāni un viņas kolēģi Nadeždu Budčenko.Viņas abas darbiniekus vispār neuztver, kā cilvēkus priekš viņām cilvēki ir lopi par kuriem var ņirgāties un var darīt ko grib. Nadežda patstāvīgi bļauj un visiem bez vajadzības un apvaino cilvēkus bet Inese to zina un neko nedara viņa sēž Nadeždai zem tupeles ko tā saka to viņa arī dara, vai tad tāda var būt direktore kurai nospļauties uz saviem darbiniekiem, kura sēž zem tupeles. Kad viņa atnāca uz veikalu visi nopriecājas domāja nu ka beidzot būs kārtība, ka noliks pie vietas Nadeždu kura bļauj, lien lietās kuras neko nejēdz un domā ka ir visgudrākā uz visas pasaules bet viņa nesaprot elementāras lietas. Nezinu kur viņas ir mācījušas bet būtu jāatkaro daži priekšmeti piemēram saskarsmes kultūra kuru visdrīzākais ka nemācīja. Galvenais saskarsmes kultūrā ir- ja vadītājs nemāk runāt ar darbinieku tad vadītājs ir vainīgs nevis darbinieks.Viņām ir jāatrod pieeja visiem darbiniekiem, jo viņas strādā vadībā. Visi darbinieki viņas ciest nevar lūk tāda vadība ir veikalā, un pie tā vainīga ir veikala direktore jo pieļauj Nadeždai tādu attieksmi pret darbiniekiem.

N

Komentāri (20)

H he he 07.04.2011

Tagad māca ar cilvēkiem manipulēt, pakļaut, iznīcināt personisko gribu. Cilvēka bezizejas stāvoklis, bezdarbs, nestabils finansiālais pamats- tie ir ļoti spēcīgi cilvēku groži. Nekad nevienam nesūdzieties ka jums ir slikti, jo tad būs vēl sliktāk, tiem kam jūs sūdzēsieties par to parūpēsies.

* ****** 07.04.2011

Kas māca manipulēt ar cilvēkiem? Vai es ko palaidu garām? Drīzāk viss kā parasti juku laikos-sūdi peld pa virsu.Rezultātā pie varas nāk šādas nadeždas un ineses.

N Nezināmais 07.04.2011

Šajā veikalā pašlaik strādāju, tā ir pilnīga taisnība un vēl gribētos piebilst, ka viņas patstāvīgi rīko dzeršanas veikalā un vienreiz pat aizmirsa aizslēgt veikalu ko no rīta redzēja darbinieki atnākot uz darbu.Viņu rīcībām vienreiz pienāks gals, jo darbinieki domā rakstīt kolektīvu vēstuli un tad deguns šīm dāmām nolaidīsies zemāk un varbūt tad viņas sapratīs ka darbinieki ir jāciena.

č ČangalsPleška 07.04.2011

A kogda vi pisjmo pisatj budete?

* ****** 07.04.2011

Nu tad negaidiet neko no gaisa.Katram veikalam ir īpašnieki, vadītājs ir tikai algots darbinieks, kura vietā vienmēr atnāks cits.Ja tikai īpašnieki zinātu par dzeršanām darbā un neaizslēgtu veikalu, par viņām būtu tikai atmiņas.Ja tā ir tiesa, tad nesaprotu ko gaidāt.Vai tik grūti pašām par sevi parūpēties, jeb esat tik trulas, ka nevarat augstāk stāvošas priekšniecības koordinātes sameklēt?Tad, atvainojiet, neko labāku neesat pelnījušas.

P pircējs 07.04.2011

Nu baigā vecene tā Nadežda! Pastāvīgi skraida pa veikalu un bļauj!!! Vienreiz, kad es stāvēju pie kases, viņa bļaudama atskrēja pie manis un iekoda man kreisajā kājā. Nācās uzlikt 10 šuves! Vispār briesmas kaut kādas tajā veikalā...

č ČangalsPleška 07.04.2011

Pircējs, 4to ti vre6?

N Nezināmais 07.04.2011

Kādreiz strādāju šajā veikalā mani atlaida pateicoties Nadeždai, viņa tiešām rullē šajā veikalā direktora vietā!!!
Ja viņai kāds neiepatīk vai kāds viņai nestučī un nelien disrsā tā ir garantija ka tur nestrādās!! 
Un uzvesties viņa tiešām nemāk, bet šaubos ka kāds ko darīs, jo visi baidās par savām darba vietām.

N Nezināmais 07.04.2011

Tās dzeršanas viņām ir pa svētkiem vārdadienas, dzimšanas dienas, untt. taka domāju ka pierādīt to var apsargi un video novērošanas kameras kuras ir veikala!!!

č ČangalsPleška 07.04.2011

Ja dumaju vi dostato4no zdesj vse nagovorili! Pincet vam! Napisala odna, a pod obstrel vse pojdut!

P pircējs 07.04.2011

Čangals Pleška, моя цель обезвредить данную жалобу...

č ČangalsPleška 07.04.2011

Uze ne obezvredi6!

* ********* 07.04.2011

Kārtībai vienreiz ir jābūt! Varbūt viņai kāds pateiks un kauns paliks par savu rīcību.Domāju ka daudzos veikalos ir šāda problēma.

č Čoms 07.04.2011

Čangal, ne stoit tak volnovatsja!

* *********** 07.04.2011

Pilnīgs murgs nepiekrītu nevienam!

A Agnese 08.04.2011

Vārda māsiņ, Agnesīt!
Tu vēl nezini, kāds idiots ir Lagzdiņš no Duntes... un Andersona no Krasta

* ********* 08.04.2011

Cilvēki jau tāpat vien nerunās tātad tur ir par ko parunāt un padomāt.

* ********* 08.04.2011

Direktore Inese sveicinās tikai ar tiem darbiniekiem ar kuriem vēlās, ja kāds darbinieks sveicina viņu, TĀ IET GARĀM NEKO NEATBILD paceldama degunu gaisā!!! Reklāmu darot sev, kā ļoti stulba vadītajā kura neko nejēdz no dzīves SMIEKLĪGI!!!
Tādas muļķes strādā sky!!!
Šodien direktore- rītā nekas- labākā gadījumā sētniece ar paceltu degunu kuru nav iemācījuši ne vecāki ne-skola sveicināties!!!
Kultūras 000000000000000000

M mja 10.04.2011

ja man butu teiksana, tad tada sky darbinieku skaits tiktu samazinats uz pusi. vispar lv tirdznieciba cilveki neprot stradat.
zemakais gals pa pipauzem, augsa pa sapulcem.
par konkreta veikala vadibu- skiet, ka lv vien tadi palikusi.
truli, mazizglitoti vaditaji ar neprasmi komunicet un vadit, attiecigi veikt savus tiesos pienakumus.

P piika 26.04.2011

Tas viss notiek visos pārējos veikalos, pārdevējs ir nulle...
Ulmaņa Sky čakarē darbiniekus, nebrīdinot novelk no algas, kur taisniba un pie kā lai vēršas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes