Sky mezciems - Apkalpošana

Veikalā SKY Mežciems iepērkos jau daudzus gadus. Pēdējā laikā apkalpošanas kvalitāte ir neapmierinoša. Kādreiz tā bija daudz augstākā līmenī. Esmu pietiekami situēta, lai varētu atļauties šeit iepirkties, taču vēlos saņemt arī cenām adekvātu apkalpošanas līmeni. Pārdevējas nelaipnas. Pie sveramajām precēm jāpavada ilgs laiks, lai sagaidītu, ka tevi kāds apkalpos. Kronis visam ir svaigās gaļas nodaļa, kur pārdevēju gaidīju apmēram 10 min., jo viena vai divas pārdevējas ir aizņemtas citās nodaļās. Labi vēl, ka puiši, kas strādā pie gaļām reizēm atraujas no sava darba un iznāk apkalpot pircējus. Pārdevējas bieži vien ir nekompetentas, vāji orientējas sortimentā un nevar atrast datus pēc kuriem izsits vajadzīgos čekus.

I

A aaa 13.12.2011

ja jau cilvēks ir tik situēts, tad varbūt vajag algot kādu, kas iepērkas viņa vietā? :)

G GADIGAMATE 13.12.2011

SITUETS UN GUDRS TAS IR DIVAS DAZADAS LIETAS.

G GRAFS 13.12.2011

No kuts, pili...

H Haralds 13.12.2011

Vinai pietiek ar to, ka ir stulba, bet bagata.

B Boa 16.12.2011

Nē, nē, tiešām Mežciema SKY līmenis nokritās jau vismaz pāris gadus atpakaļ. Nesaprotu, ja grib tirgot parastas preces par eksklūzivu cenu, tad elementāru servisu jau nu vajadzētu piedāvāt. Sevi''sķi mani tracināja tā bāba pie žāvētajām gaļām, paskats tāds, ka uzreiz iestājas vainas apziņa, ka esi kundzi patraucējis ar saviem 300 gramiem.