Skubs"companija

Ja gribat lai jusu telefoni kalpo un lai remonts butu veikts isa termina tad griezieties pie manis!Jo klienta velmes pirma vieta!!?Pardodu jaunas litija baterijas iepakojuma-Nokia 3310-1350mAh- Un 5210/8210/8310/6510/8850/5100-1250 mAh-viss jauns ar garantiju iepakojumaa!!!Ka ari ir pieejami veel citas baterijas ieprieks pasuutot!!! Piedavajuma ir ari datu kabelji visiem telefoniem,jauni ladetaji,displeji,handsfree, auto ladetaji, FM radio,utt-cenas daudz letakas ka ari uz visam prece, dodu garantiju!!Pardosa ir pilnigi jauni un mazlietoti telefoni-ka ari varu nopirkt jusu telefonu gan ejosu gan nee(uz detaljam)!! Atblokeju telefonus,nonemu drosibas kodus utt!Ja kas interese zvaniet 9824834 [slēpt]@inbox.lv

P Priekā! 05.12.2003

Ha ha ha!Zelta zivtiņas nummurs, kreisā e-pasta adrese un teksts"griezieties pie manis..." :))) Griezieties vien, iesmērēs kādu štruntu, nomainīs zivtiņas nummuru un dzīvos smiedamies ka uz pasaules muļķu pilns... Patiesībā garantija ir tikai ja pērk tiešām pazīstamos veikalos... (izņemot ELKOR,protams) :))

- -=BBCstudio=-:) 19.01.2004

es to skubu pazistu personigi.. ja kas vinam ta zivs laikam nav mainijusies jau kadus 3gadus :)tagad macas RTU 1.kursa...