www.sudzibas.lv SKS projekti attieksme pret darbiniekiem

SKS projekti - attieksme pret darbiniekiem

Pirmdien (5. augustā), pirmajā dienā atgriežoties no atvaļinājuma, uzzinu, ka veikals, kurā es strādāju, tika pārdots uzņēmumam SIA „SKS projekti”. Pirmdien vēl vecajā veikalā tiek veikta inventerizācija, starp veikala darbiniekiem, uzņēmumu SIA „Zootop” un SIA „SKS projekti” tiek parakstīts trīspusējs līgums par to, ka veikala darbinieki turpinās strādāt jaunajā firmā. Tā kā izvēles nav, ar veco darbadevēju tiek (labprātīgi) lauzts līgums un ar jauno darbadevēju noslēgts jauns.

Otrdienā notiek apmācības, tiek stāstīts par mācību semināriem, darbinieku pasākumiem, par atestāciju, kura būs pēc mēneša. Ir arī īpaši patīkama ziņa - tiek solīta krietni lielāka alga, un kopumā viss izskatās forši. Pirmās pāris dienas tiek iekārtots jaunais veikals. Arī trešdien no rīta viss ir kārtībā, veikals jau strādā otro dienu, paralēli tam turpinam mācīties, SIA „SKS projekti” darbiniece, kura mūs apmāca, turpina stāstīt, cik viss tagad būs labi.

Pēcpusdienā ierodas priekšnieka sieva un paziņo, ka gan es, gan otra kolēģe no vecā veikala (kopā bijām tikai divas) tiekam atlaistas. Tiek izmantota pārbaudes perioda iespēja atlaist darbinieku bez iepriekšēja brīdinājuma. Uz vairākkārtējiem lūgumiem paskaidrot, kāpēc mēs tiekam atlaistas, tika atbildēts, ka mums abām esot slikta attieksme, bet kā izpaudās „sliktā attieksme” paskaidrot viņa nevarēja. Lieki piebilst, ka nekādu problēmu ar klientiem mums nebija, vairāki klienti bija priecīgi, ka veikalā paliekam strādāt mēs, turklāt kopā ar mums veikalā visu laiku klāt bija arī „SKS projekti” darbiniece, kura mūs apmācīja un kura noteikti būtu aizrādījusi, ja pamanītu, ka mēs slikti vai nepieklājīgi izturamies pret klientiem.

Ja nebūtu pārslēgts jauns darba līgums, atlaist mūs varētu tikai brīdinot vismaz mēnesi iepriekš, turklāt būtu jāmaksā arī atlaišanas pabalsts mēneša algas apmērā. Bet te tika izdomāts veids, kā šīs likuma prasības apiet un nesamaksāt mums pilnīgi neko. Tāda lūk ir SIA „SKS projekti” lieliskā (kā viņi paši visu laiku akcentē) attieksme pret saviem darbiniekiem.

B

S sašutums 04.09.2013

Tikai nezkāpēc citi darbinieki tiek paturēti darbā.
Ja Tu nestrādā, un nedari to ko no Tevis prasa, un ignorē gan aizrādījumus, gan ieteikumus, turklāt atļaujies nekulturāli aiz muguras aprunāt visus ko vien var aprunāt, nu tad piedod, atvaino, bet kurš grib tādu darbinieku????

M Mertens 19.10.2016

Silti iesaku neiet un nestrādāt pie šiem negodīgajiem cilvēkiem,kas ir vadībā! Sākumā sasola labas algas un labus darba apstākļus,izmanto darbinieku likumdošanas nezināšanu un neizmaksā normāli algu vai atvaļinājuma kompensācijas,regulāri izmanto krāpšanas veidus,kā samazināt darbinieku algas ar izteikumiem,ka pašreiz ir taupības režīms(kas kaut kā ieilgst ilgākā laika periodā),bet tajā pat laikā tiek papildināta zooveikalu ķēde,bet darbinieki vergo par minimālajām algām ilgas darba stundas! Kadru daļas vadītājai nav kauna acīs skatoties,apsolīt darbiniekam lielāku algu,bet pēc tam viņš to nemaz nesaņem! Blēži un krāpnieki,no kuriem laikus ir aizgājuši daudzi labi darbinieki. Tiek izmantota bezdarba situācija un ļoti nekrietnā veidā arī cilvēku izmisums,kas ir bez darba un viņu lētticība. Skumji,bet fakts!

A Adonis 16.11.2017

PIlnīgi piekrītu! SKS vadība ir pilnīgi neadekvāti! Neieteikti nevienam sadarboties arī strādāt pie viņiem!