www.sudzibas.lv Skropstu Pieaudzēšana Krāpšana, slikts serviss

Skropstu Pieaudzēšana - Krāpšana, slikts serviss

Pierakstijos pie meistares Lidijas Markevicas uz skropstu pieaudzesanu, par cik mana meistare ir aizbraukusi uz arzemem. Mani parsteidza proceduras ilgums, kas bija mazaks par stundu, jo ieprieks tas aiznema 1,5h, bet domaju, ka iespejams cilveks strada atrak. Rezultats vizuali nav parak slikts, bet nav ari tads kadu velejos. Skropstas vareja but biezakas un atliektakas. Biezumsunapjoms bija mans merkis. Pievienoto maksligo skropstu kvalitate nebija laba,tas bija cietas, pie tam skropstas bija salimetas ari pa 2, 3 un pat 4 kopa pie vienas dabigas, ko sakuma atrunajam, ka vina lime 1 maksligo pie 1 dabigas skropstas. Rezultats mani neapmierinaja,tadel devos uz tuvako salonu, lai tas nonemtu. Secinaju, ka dabigas skropstas ariir sabojatas. Liela vilsanas.

Z

V Viktorija001 23.07.2016

Jums pieaudzēja 3D tehnikā. 3 mākslīgās pie vienas dabīgās. Godīgi esmu šokā, jo man parasti 3D taisa ap 2 st. Kā var par stundu to dabūt gatavu?

S sanchax 25.07.2016

Arī pie viņas biju, viss tas pats. Krāpsana!!! Neejiet pie viņas!!!