www.sudzibas.lv Skrīveru saldumi Skrīveru Gotiņa ar dzērvenēm bez dzērvenēm

Skrīveru saldumi - Skrīveru Gotiņa ar dzērvenēm bez dzērvenēm

sakuma katrā konfektē atbilstoši nosaukumam "Gotiņa ar dzērvenēm" tiešām bija arī oga, bet pēc pāris mēnešiem pērkot šīs konfektes labi ja katrā 3 konfektē bija oga un pārējas tiki ar nosaukumu, bet bez dzērvenēm.
Žēl ka tik strauji zūd saturs.

T

S sviests 04.08.2009

ražošanas brāķis

S savējais 05.08.2009

Tu laikam nemaz nezini, kā tiek ražotas gotiņas! Dzērvenes taču saber kopējā masā, nevis katrā gotiņā liek atsevišķi, pēc skaita! Protams, ak vienā būs vairākas ogas, bet citā var gadīties neviena. Atkarīgs, cik rūpīgi un daudz to masu izmaisa, utt.
Es gane smu ļoti apmierināts ar Skrīveru Saldumu produkciju! Mums katram ģimenē ir savas iecienītās Gotiņu konfektes! Man ar dzērvenēm, bērnam - Klasiskās, sievai ar saulespuķu sēkliņām! Marcipāns un īriss šokolādē arī ir vienkārši super! :) Ņam, ņam, ņam!!! Skrīveri rullē! :)

K Kamilla 06.08.2009

A mne o4enj nravitsja Skrīveru Saldumu produkcija! Jesli bratj imenno korovki, to ni odin drugoj zavod takije svezije ne prodajot!!! Neskoljko raz pokupala drugoj fabriki i o4enj 4asto korovki ne pervoj svezosti, a skriverskije vsegda v magazinah kak budto toljko s konvejera. Zhelaju procvetanija i perezhitj krizis etoj fabrike!!! Tak derzatj!

A ansis 06.08.2009

es vienreiz nopirku "Vāverītes". ēdot- jūtu- kautkas starp zobiem iesprūst. bakstos, bakstos ar mēli-johaidī- kautkāda spalva...

A antra112 04.09.2020

sarmiites spalva.))))

K kristine 23.08.2009

Skriveru gotinjas ir garshiigas!Man garsho shokolaades un karamelju gotinjas, marcipaans arii ir ljoti garshiigs. Par svaigumu - tur jau jau vairak atbild veikali, kuri shos saldumus izplata, jo razjotaajs jau atved vinjas svaigas, bet cik ilgi taas nostaav veikalu plauktos. Man ljoti neveicaas apmekleejot Laimas veikalus, iipashi Lomonosova ielaa, blakus BSA-kaa peerku konfektes taa vecas(taadas cietas ka zobus var izlauzt), mans iecieniitais zefiirs sokolaadee arii taads vecs. fuj, fuj.

K kaijaija 12.01.2021

vairākas reizes pērkot skrīveru gotiņas ar lazdu riekstiem nācies piedzīvot lielu, lielu vilšanos! rieksti tajās VISPĀR NAV! varbūt kautkur pagadās nedaudz, bet pēc domas, vai tad nevajadzētu būt riekstam gandrīz katrā konfektē? tomēr nopērkot lielu daudzumu, riekstus pa konfektēm neatrast! cik tomēr dīvaini, ka šādā veidā tiek ekonomēts uz izejvielām un samazinās produkta kvalitāte.