SKPV - sistēma

BBK vadībai tiešām nav izpratnes par darba likumdošanu, brīnos, kur neviens darbinieks vēl nav iesūdzējis tiesā M.Kuļiku un O.Dementjevu. Viņām abām tikai un vienīgi nauda, nauda, nauda savarīga.Darbiniekus atlaiž no darba bez īpaša pamata. Ar jaunajiem darbiniekiem jaunu darba līgumu slēdz tikai pēc 2 jau nostrādātiem mēnešiem...Izglītībai kvalitātes nav pilnīgi un absolūti nekādas. Skolēnu vidējā atzīme - 4 balles. Tiesa, jāpiebilst gan, ka akreditācija gan ir izieta...

Z Zinam-zinam 06.09.2009

BBK - murgs, tas ir bijuša SPKV - kur nemaksaja pasniedzejiem un t.t..

S sanita 24.02.2011

BBK, vai SKPV nav svarīgi. Nomācījos tajā skolā visus 4 gadus un smagi nožēloju. Izmesta nauda, līmenis nekāds, audzinātāji nekādi, skolā valda pilnīgs haoss. Tik tiešām vidējie vērtējumi - 4. Skola kāš daudz naudas par visu ko vien var nokāst! Nenovēlētu tur mācīties pat savam ļaunākajam ienaidniekam!

P piekrītusacītajam 18.04.2011

Piekrītu visam iepriekš teiktajam. BBK visīstākā zagļu banda. Izglītības līmenis pilnīgi nekāds!

B buu 28.07.2011

Sveiki! Nezinu kāpēc tādi komentāri par šo skolu. Pati nomācījos 4 gadus, esmu apmierināta, visi pasniedzēji ir draudzīgi, atsaucīgi, nekad neko neatsaka, par vadību arī varu teikt tikai to labāko! Protams, tas kādu attieksmi tu saņem, tas ir paša ziņā, jo neviens tevi necienīs, ja pats neizrādīsi cieņu.
Izglītības līmenis nebūt nav slikts, vienkārši šajā skolā pret tevi izturas kā pret kolēģi, nevis bērnu, un neviens neskraida pakaļ ar mājasdarbu sarakstiem, ja vēlies mācīties, tad nāc mācies, nevēlies, tas ir tevis paša lēmums, neviens nespiedīs. Tāds ir mans vērtējums.
Pati šo skolu pabeidzu ļoti labi, centralizētos eksāmenus arī nokārtoju bez problēmām. Ja man otrreiz būtu jāizvēlas vidusskola, nedomājot mācītos SKPV. Esmu loti daudz ieguvusi macoties saja skola!!!

N No0ne 02.05.2012

Skola ir pilnigs mesls, pabeidzu, loti nozeloju un nevienam neka muzja neiteiktu :)