www.sudzibas.lv SKPV Izglītības līmenis un maksa

SKPV - Izglītības līmenis un maksa

Labdien!

Pašlaik mācos šajā skolā un nepavisam neesmu apmierināta ne ar mācību vielas pasniegšanu, ne arī ar samaksu. Tā vien šķiet, ka skolotājiem ir pilnīgi vienalga par visu. Protams, šajā skolā mācās studenti - tikpat kā pieauguši cilvēki, bet kaut kādai attieksmei būtu jābūt arī no skolotāju puses. Tas ir jauki, ka skolotāji mūs nepārtraukti motivē uz stipendijas iegūšanu, bet kāds prieks uz to tiekties, ja, kā zināms, skola no katra studenta paņem vēl kādu papildus latu nost no stipendijas. Tas, cik viņi ņem nost, ir atkarīgs no tā, kurā kursā šis students mācas. Tas nav normāli, ja skolas vadība tā atļaujas darīt, jo viņiem tā labpatīkas. Šī teorētiski skaitās privātskola, bet attieksme pret mums ir tāda kā pret parastiem vidusskolēniem, lai gan šī skola arī no parastas vidusskolas diži ko neatšķiras, tāpēc nonāku pie tēmas - nauda. Aizvien nesaprotu par ko mani vecāki maksā šai skolai. Prasot vadībai tie nespēj atbildēt uz šo patiesi vieglo jautājumu. Ja viss būtu kārtībā, tad vadība spētu ne tikai uz šo, bet arī uz citiem manis interesējošajiem jautājumiem atbildēt. M.Kuļika un O.Dementjeva tiešām ir kāras uz naudu un es NEVIENAM neiesaku šo skolu. Varu minēt daudzus iemeslsu vien kādēļ to nevajag darīt:

1. Šīs skolas piedāvātās kopmītnes ir drausmīgas.
2. Iestājoties šajā skolā Jūs ne tikai pārmaksāsiet par izvēlēto programmu, bet arī izmetīsiet vējā svarīgus savas dzīves 4 gadus.
3. Vadība to vien dara, kā iekasē naudu par ko vien var nespējot paskaidrot kamdeļ studenti par noteikto pakalpojumu maksā, ja citās skolās tas ir tīri pašsaprotami - par velti.
4. Šī skola ir zem nosaukuma "Starptautisks", tad varat gaidīt, kad būs ikdienā bieži jāsaskaras ar krievu valodu.
5. Skolā ir tikai daži pasniedzēji, kuri zin par ko viņiem skola maksā - mācīšanu.
6. Var gadīties, ka ar kolektīvu arī nepaveiksies.

E

S skolnieks2013 13.04.2013

nepiekritu, jums nav izpratne par pasauli kopumā.
lai saņemtu kvalitate augstak ne ka normala(valsts skola, valsts tehnik..) vienmēr nozīmē, jums ir jāmaksā.
Es nezinu, jūs personīgi, tāpēc es nevaru pateikt, kā jūs uztver informāciju, bet es gribu pateikt es macos šajā skolā, un man ir viegli dabut informaciju tiesam kuru es gribu. ja jūs vēlaties uzzināt informāciju, jus busiet mācīties.
ja jūs meklējat par visiem iemesliem naudu veidu, krīzi un tās ko kaut kas neizdodas, jūs busiet zaudet visu laiku, viss attistat no jusu skata uz pasaulem.

L Lelle Bez Matiem 13.04.2013

"Aizvien nesaprotu par ko mani vecāki maksā šai skolai. Prasot vadībai tie nespēj atbildēt uz šo patiesi vieglo jautājumu."

Bet kāpēc tad tu un tavi vecāki turpina maksāt par neko? Ja neredzi nekādu atšķirību izglītības līmenī, tad kāpēc nepārej uz parastu vidusskolu?