www.sudzibas.lv SKOTU TERJERS! Retorisks jautājums...

SKOTU TERJERS! - Retorisks jautājums...

Shii nemaz nav suudziiba, bet gan retorisks jautaajums...

Es veelos iegaadaaties melnu Skotu terjera shkjirnes kuceenu, bet... Latvijaa, aciimredzot, to ir ljoti maz. Vienu reizi gadaa paraadaas kaads sludinaajums ss.lv (maksaa saakot no 350Ls), bet, kad piezvanu, visi kuceeni jau rezerveeti.

Kaadus triis gadus jau meeginu tikt pie Skotu terjera, bet nekaadiigi nesanaak! Lietuvaa ir -- par (apmeeram) 600Ls. Un, ja es brauktu uz turieni ar auto, benziinam buutu jaaizteeree kaadi 30-50Ls. Iespaidiiga summa sanaak... Tas, prieksh sunja, ir nedauz par daargu, ne?

Latvijaa veel joprojaam ir taa mode uz zhuksunjiem (Jorki, Chivavas, utt.). Aarzemees sen jau beigusies, bet sheit - joprojaam aktuaali. Dziivnieks ir dziivnieks... bet man tie siikie kabatas sunji asocieejas ar solaarijaa paarcepushaam cacaam ar izbalinaataam smadzeneem, taapeec es taadu suni negribeetu.

Mopsiishi un Franchu Buldodzinji man arii patiik, un tos var nopirkt bez probleemaam. Patiik arii Baseti un Milzu Shnauceri -- tie gan, prieksh manis, ir paaraak lieli.

Bet es tomeer gribeetu melno Skotu terjeru.

Ljoti amizants zveers!! Zoliids, apaljiigs, ar raksturu! Gluzhi taads pats, kaa es! Bet nekur nevar dabuut!

Nez kaapeec, shii shkjirne Latvijaa nav populaara...

Iechekojiet bildes! Vai tad nav smuks?

L LiRu 10.05.2013

Bet pieteikties tagad uz nākamā gada kucēniem nav iespējams?

Dannii Disaster 10.05.2013

LiRu: es jau pieteiktos, bet nav kur. Labpraat rezerveetu kuceenu uz naakamo gadu, bet neizskataas, ka kaads taas rezervaacijas vispaar pienjem. Esmu redzeejusi tikai kaadus divus Skotu terjerus Riigaa (prasiiju saimniekiem vai buus kuceeni; atbildeeja, ka pagaidaam taadu plaanu nav)...

A Anzhelika 10.05.2013

Что Вы вообще хотите от нас? Чтобы мы оценили фотки? Что за бред. И да, собака некрасивая, вообще не понимаю кто такую собаку может купить, только что пенсионер какой то.

Dannii Disaster 10.05.2013

Anzhelika: ko noziimee "no mums"? No Tevis konkreeti, es gribu, lai Tu beigtu reegoties visaas teemaas ar savu trolljoshanu!! Un ja nezini, ko noziimee 'retorisks', tad aizej un nopeerc vaardniicu - Tev noderees!

Protams, ka taadas kaa Tu sho suni noveerteet nav spejiigas. Gatavaa paakjene tachu! Driiz Juurmalaa notiks Blondiinju Paraade... Tas pasaakums tiek riikots tieshi taadaam, kaa Tu. Obligaati aizej ar savu Chivavu!

A Anzhelika 11.05.2013

Vispirms es esmu brunete, un man nav chivavas, krievu tojteriers rulle)

Dannii Disaster 11.05.2013

Anzhelika,

Nee. Tu, pilniigi viennoziimiigi, ESI blondiine. Vismaz peec mentalitaates. To uzreiz var redzeet. Rullee? Facepalm! Who talks like that, man? You must be in 5th grade.

Krievu terjers man neshkjiet vizuaali pievilciigs, bet man neienaaktu praataa apsaukaat dziivnieku par negliitu, vai teikt, ka tas der tikai pensionaariem.

Kaa vispaar var taa runaat par dziivu radiibu? Pat ja TEV nepatiik konkreeta suga, kas Tu esi par cilveeku, ja uzdriiksties to apsaukaat? That's just low. Tas tikai paraada, cik negliita esi Tu pati.

Vai Tu kaadreiz esi bijusi dziivnieku patversmee? Ja jau Skotu terjers Tev shkjiet negliits, ko tad Tu teiku par tiem bezshkjirnes sunjiem / hibriidiem / dziivniekiem ar kosmeetiskiem defektiem, kas tur uzturas? Kad man ir lieka nauda, es to ziedoju dziivnieku patversmei, lai tie dziivnieki, kas, peec tavaam domaam, 'nerullee', vareetu izdziivot.

Tu runaa par dziivnieku, it kaa taa buutu kaut kaada Versace sominja. Gliita, negliita. Ar taadu mentalitaati, Tev piestaaveetu tieshi Chivava, nevis Krievu terjers (

S sunskakisvarnapele 11.05.2013

Dannii Disaster, what crawled up your ass and died there? You think you are so smart you have to flood here not only in Latvian, but also in English? Oh wait, all this to prove Anzhelika is a stupid troll? Btw don't you have a blog or a FB account where you can spam about not getting the dog you want?

A Anzhelika 11.05.2013

Dannii Disaster будь ласка напиши, що ти хотів сказат в 2 словах

Dannii Disaster 11.05.2013

Sunskakisvarnapele:

Leave my arse alone, will you? Dude, consider extracting your head out of yours for starters; quite obviously, it's been up there far too long. While you're in the process, you might want to look up the definition of 'spamming'. You're clearly talking out of term here i.e. my post does not constitute spam by any standards.

You must be Anzhelika's alt. I see no other reason one would take it upon themselves to register here for the sole purpose of defending an obvious troll.

I'm proud to report that I do NOT have an FB page -- I'm not a lemming. Leave Lamebook, MySpaz, Twatter, and the rest of that shyte, to brainless sheep.

R ri4y 13.05.2013

Kā nav? Ir http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/scottish-terrier/fxxnj.html laikam reti ss.lv portālā sēdi?

Dannii Disaster 13.05.2013

Ri4y, esmu sho sludinaajumu redzeejusi, bet ar vinjiem nevar sazinaaties. Mobiilo necelj, uz epastu neatbild. Droshi vien, kuceeni jau rezerveeti...

A Anzhelika 13.05.2013

R Raivis Krieviņš 16.07.2020

Apskatieties internetā, izvēle ir ļoti plaša

Dzīvnieki - ꮪ𝑎𝖑eΒ𝒂𝘐𝔱i𝘤․𝖼𝜊ꓟ