skolas - vadiba

SAKU STRADAT SKOLA PAR STRADNIEKU, AR TADU STULBUMU VEL NEBIJU SASKARIES. DIREKTORAM SESAS VIETNIECES , MAN 6 PROFESIJAS?? JA SKOLENAM SABOJAJAS SKAPISA ATSLEGA, VINAM PASAM JAPERK JAUNA, NO SAIMNIECIBAS DALAS VADITAJAS, ATSLEGA PROTAMS IR PIRKTA PAR VALSTS NAUDU. SAIMNIECIBAS DALAS VADITAJAI LABS PIEPELNISANAS VEIDS. SKOLAS EDNICA , KIOSKA TADU EKSTRU KA CEKU NESMU REDZEJIS. JA FIRMA KAS VEIC EDINASANU PIEDER DIREKTORA RADINIEKAM, TAD JAUTAJUMU NAV??

T

A acer 12.06.2012

Ari stradaju skola. Mums beninos ir noliktava, kur tiek turetas jaunas un vecas mantas, soli, kresli utt. un visam pa virsu lidinas balozi un visu apkezi. Latviskais saimnieciskums.??? Sporta zale lampas maina pec gravika, rita bus parbaude sodien mainam lampas, .

A acer 12.06.2012

mums bija vel jautrak, °° pirms ugunsdrosibas inspektora ierasanas telpu atbrivojam, paradam tad nesam visu atpakal. jautri., ja domajat ka ugunsdzesanas slutenes skola darbojas... kamer nebus talsu tragedija 2 nekas nenotiks. atbildigais par uguns drosibu sanems naudu. vecaki domajat par berniem.