Skolas. - Nav.

Sveiki! Nevēlos ne par vienu sūdzēties, tikai vēlos uzzināt jūsu viedokli.Kāds varētu ieteikt kādu labu skolu uz kurieni varētu iet mācīties?:)
Sirsnīgs paldies:)

E E.L 15.12.2010

Es nezinu ko tu doma --laba skola, ja cilveks grib macitiec, vins macisies jebkura skola . Un domaju ka nav ne sliktas skolotaji ne sliktas skolnieki --- visur vienadi, cilveki . Es domaju ta, ja skolnieks staiga no vienas skolas uz otru, tad problemu vajag meklet sev ieksha .

M Madara 15.12.2010

Citēšu-ja cilvēks grib mācīties, viņš mācīsies jebkurā skolā.Diemžēl nepiekritīšu, jo tas ir atkarībā no skolas līmeņa kā arī no pedagogiem, un problēmu sev iekšā varam meklēt Jūs pati, jo cerēju sagaidīt atsaucīgu atbildi nevis tādu kā uzbraucienu.
Bet paldies par atsauksmi:)

D Deputāts 15.12.2010

Madara, tu vēl esi bērnudrazā?

M Madara 15.12.2010

Paldies par ieteikumu un jauko attieksmi:)
Un.. kas attiecas uz Deputātu- Tavs komentārs neatbilst tavam līmenim. hehe

I Imants 15.12.2010

Cien., Madara. Jautājumiem ir portāla sadaļa "Jautājumi" !

Z Zane 16.12.2010

Varu ieteikt Ziemeļvalstu ģimnāziju. Laba skola!

* ****** 13.02.2011

Teikā visas kolas labas.

D Danielgothin 16.07.2015

ZVĢ nav laba skola, jo tur nav skolotāji, bet kaut kādi darbinieki kuri it kā māca. Ziemeļvalstu ģimnāzijā skolotājas pret bērniem izmanto Rupjus lamu vārdus, kā arī neloģiski soda nedodt bērniem izlabot mazas kļūdas, piemēram aizmirstu mājasbarbu mājās. Prdagoģe arī galīgi debīla neizprot bērnu problēmas un tās nerisina.