www.sudzibas.lv Skola Skolotāja

Skola - Skolotāja

Esmu 11.klases skolniece.kā jau zināms šo piektdien tiks izdotas liecības, tāpēc visi steidz uzzināt gala atzīmes. Šodien atzīmi man lika ķīmijas skolotāja Liepiņa. Man pagājušajā semestrī bija gala atzīme 7.Šo semestri manas atzīmes bija sekojošas 7, 6, 10, 5, 5, 5, 5, 6 vidējā sanāk 6, 13, viņa man izlika 5, kā tas ir iespējams? Es esmu apmeklējusi visas viņas stundas, nekad neesmu viņai neko aizrādījusi, klusi sēžu savā solā - tā kā ar attieksmi man pret darbu viss ir kārtība, tad kāpec tāda netaisnība, kur man sūdzēties, lai gūtu kādus panākumus?

I

. ....kl 25.05.2009

NU TU ar viņu runāji? Jautāji, kāpēc tā?

R rojs2 25.05.2009

Parunā a skolotāju, varbūt kļūdijusies, arī tā medz gadīties. Ja ne, nu tad, ja tiešām uzskati, ka tev ir viss kārtībā gan ar uzvedību, gan attieksmi, tad runā ar audzinātāju vai mācību pārzini.

E ES 20.07.2009

Jādomā par to ko viņa tev ir teikusi vai aizrādījusi, ne jau to ka tu VIŅAI neesi neko aizrādījusi!!! Un likt atzīmi, kas sanāk vidēji pēc kaukulātora ir aizliegts!!!

K kita 27.12.2009

Un kuras no Tevis minētajām ir ieskaišu atzīmes, kuras starpatzīmes? Ja ieskaišu atzīmes ir 555-tad tā arī būs-sēdi, cik klusi gribi!

K Katrīna 31.10.2010

Nē tak viņai nav tikai 555 viņai ir arī citas atzīmes.
Pati paskaiti 7+6+10+5+5+5+5+6=49 un to 49 dali ar 8 sanāk 6, 125 ja noapaļot tad 6, 13.Ne viņa nemāk skaitīt bet tu.

T Tair 31.10.2010

Tev ir nabadzigi vecaki, bez kruta darba un sakariem
Tev nav modigas drēbes
Tu nedavini prezentus skolotajai
Sliktas attiecibas ar klases audzinataju
Tvai vecaki sudzejas skolas vadibai par kadu skolotaju
Tu neesi skolotaju mīlule

Skolotaju istaba aruna skolenus un vinu vecakus

T Tair 31.10.2010

Vēl laikam tevi audzina vuentuļā māmiņa, neprecējusies vai vecaki šķīrušies-tos ar skolotaji nemil.

B BIGs 31.10.2010

Ta ir - taisnība. Cik es zinu, skolotāji aprunā skolniekus un vecākus. Ja tu neesi no turīgas ģimenes, tad ne uz ko labu neceri. Es pats zinu tādus gadījumus, kad mācību gada sākumā skolēnu vecāki devuši skolotājiem kukuļus, lai viņu atvasītēm nebūtu problēmas ar sekmēm. Pēc pāris gadiem, kad sāksi strādāt gan jau sapratīsi.
Tāda ir dzīves realitāte!