Skinetrin - Nestrādā

Skinetrin kapsulas ir krāpšana viņas nestrādā naudu iztērē un vēl papildus dabūt izsitumus uz vēdera, vismaz man tā bija, man no šīm kapsulām bija izsitumi uz vēdera - mazas pumpiņas, kas nežēlīgi kasījās. redzu, ka viņi arvien vairāk un vairāk parādās internetā, līdz ar to labāk iesaku šīm kapsulām iet ar gabalu. Internetā palasiet komentārus/atsauksmes par šīm kapsulām neko labu nekur nesaka. Un man ne vienīgajai bija šī reakcija, ka no šo kapsulu lietošanas parādās izsitumi vēdera apvidū. iesaku uz šīm naudu netērēt

L lipa 10.08.2015

Sjie tiesham ir krapnieki un priecajies, ka tev viss beidzas tikai ar izsitumiem, es dabuju pagulet slimnica, nokeru stipru vemsanu un vel drausmigi jutos. nevaru iedomaties, ka vini vispar kaut ko tadu var tirgot - neliesi.

S sintija88 12.08.2015

Krāpšana, ar šī m tabletēm nevar izārstēt sēnīti - KRĀPŠANA. Jau esmu 2 paciņu pašutijusi un jēgas nekādas, nekāda labuma. Tikai nauda iztērēta KRĀPNIEKI

L liguks@ 13.08.2015

Vēljoprojām nevaru atrauties no viņu spam reklāmas e-pastiem, pilnīgs sviests

D dimant 13.08.2015

KĀRTĒJIE " BIZNESMEŅI" ŠĪS PAŠAS SKINETRIN KAPSULAS POLIJĀ TIRGO, KĀ PRET AUGSTUMPUPU/ PRET HERPES VĪRUSA KAPSULAS http://waszym-zdaniem.pl/zdrowie-i-uroda/skinetrin-opinie/ PIE MUMS ATKAL KĀ PRET SĒNĪŠU KAPSULAS http://latestfromtheworld.com/371/skinetrin/

DIEZ VAI VIENAS UN TĀS PAŠAS KAPSULAS VAR TIRGOT DIVĀM DAŽĀDĀM KAITĒM, LĪDZ AR TO RODAS JAUTĀJUMS VAI VIŅAS VISPĀR IR LEGĀLAS? UN NEVAR JAU ZINĀT VAI VĒL KAUT KUR CITUR VIŅAS NETIRGO VĒL PIEMĒRAM KĀ SMĒĶĒŠANAS ATMEŠANAS KAPSULAS.

DIEZGAN APŠAUBĀMI

S sintija88 14.08.2015

Uzināju no PVD, ka šīs tabletes nemaz nevar izplatīt Latvijā. "Patērētāju tiesību aizsardzības centrs veic darbības, lai pārtrauktu aizliegtu reklāmu izplatīšanu" "

Sis noteikti pierāda to, ka šīs tabletes galīgi nav likumīgi izplatīt.

A aramiss 14.08.2015

Man liekas sūdzības sniedzējam arī smadzenēs ir sēnīte iemetusies! Kā var uz sevīm izmēģināt acīmredzamu mēslu???? Stulbene/nis!

L liguks@ 16.08.2015

aramiss - tu jau mums te vienīgais gudrais vai ne? Nekad neiekrīti uz reklāmām? Neesam jau mēs vainīgi, ka tādus acīmredzamaus mēslus atļauj reklamēt? Kur ir PVD un PTAC šajās reizēs? Vai tad viņi nav tie kuri kontrolē, ko mēs nonāk līdz patērētājam

A aramiss 17.08.2015

Līga, ne nu gudrāks, ne stulbāks, bet nu šitādu murgu no reklāmas nepērku! Un sēnītē arī neiedzīvojos! Kājas mazgā biežāk! lol