www.sudzibas.lv SkiAnna BIEDRĪBA un/vai Richard windsurfing club Negodprātīga prakse izīrējot ūdens motociklu

SkiAnna BIEDRĪBA un/vai Richard windsurfing club - Negodprātīga prakse izīrējot ūdens motociklu

Uzņēmums Skianna Biedrība (richard windsurfing club) piedāvā ūdens motociklu īri ķīšezerā.
Savā gadījumā pirku kuponu caur www.perkamkopā.lv
diemžēl nekur viņu noteikumos, ne mājas lapā, ne motociklu saņemot netiek minēts, ka latvijā braukšanai ar ūdens motociklu ir obligāti nepieciešama kuģošanas līdzekļu vadītāja apliecība.
Jau uz ūdens aiztur ūdens policija un piemēro eur 140-240 sodu!
Pieļauju un saprotu pēc sarunas ar uzņēmumu, ka viņi ļoti labi zin šādu prasību, bet viņiem nav izdevīgi to jebkur pieminēt, jo tad jau nebūs neviena klienta, vai ne? ! Tiem kam ir apliecības, ir savi kuģošanas līdzekļi.
Savukārt ūdens policija arī situāciju gadiem zin, bet kaut kādu viņu pašu intereses dēļ ir izdevīgāk stāvēt otrā krastā un gaidīt, ka klients izbrauc no nomas punkta un gandrīz garantēti, bez nepieciešamās apliecības. Tā vietā lai rosinātu piem izmaiņas likumdošanā, ja tādas nepieciešamas, izdevīgāk pastāvēt uz vakts un iekasēt lielus sodus...

Ra

Tu Turkey901 04.07.2019

U ja Jūs nākamreiz izīrēsiet parasto moci vai auto bez A/B vadītāja kategorijām, ko tad teiksiet ceļu policijai apstādinot, ka autonoma vai motonoma Jūs nebrīdināja par Ceļu Satiksmes noteikumiemiem uz valsts ceļiem?!

Ra Raivo Br 04.07.2019

Es neesmu vēl nekad, nekur pasaulē, redzējis vai dzirdējis, ne googlējot 100tiem klientu pieredzi , ka kāda auto noma izīrētu mašīnu nepalūdzot uzrādīt (nokopējot) vadītāja apliecību!
BET pirmkārt jau jebkurai autonomai viņu pakalpojuma noteikumos ir/būs norāde par nepieciešamajiem dokumentiem un prasībām pie auto saņemšanas!
Šis uzņēmums apzināti praktizē maldinoši noklusējošu būtisku informāciju par nepieciešamo apliecību. Es nebūtu vēlējies, pat varējis, viņu pakalpojumu izmantot, ja pilnīga informāciju būtu norādīta.
Es nedomāju, ka esmu vienīgais indivīds valstī, kurš nebija dzirdējis par šādu prasību ūdens motocikliem... un tāda jau arī ir laikam tikai 3 pēdējos gadus?! Ja jūs neesat ar to saistīts , jūs to nesadzirdēsiet ikdienā ne medijos, ne citā vidē... diemžēl.