Skatvis - Monopols

Labdien!
Bija doma mammai pievienot interneta pakalpojumu ar rūteri. Uzrakstīju šai kompanijai no kuras atbildes nebija nedēļu apmēram. Uz atkārtotu vēstuli atbildēja, norādot ka manis sūtītais e-pasts esot bijis surogātpastā! Kā tā var notikt? Visur kam esmu rakstījis ir ok bijis.
Otrs tas ka šī kompanīja ir bez intereses par jauniem klientiem, jauniem ienākumiem. Tas liek aizdomāties ka tas ebreju uzņēmums tikai mazgā naudu, jo vienalga cik ir klientu un cik nāk ienākumu.
Pieslēdzu latelecoma paklapojumus. Jā dārgāk taču ir izvele kanaliem lielāka, kā arī tiem vismaz rūp klienti, nevis... Aij pohuj uz jaunu klientu. Atbildēsim pēc gada apmēram ;)

"Pieslēdzu latelecoma paklapojumus...tiem vismaz rūp klienti" - beidzot parādījies naivs cilvēciņš, kurš uzskata, ka Lattelecom rūpējas par klientiem. Žēl jau, ka drīz nāksies viņam piedzīvot dziļu vilšanos...

A Azik99 07.06.2018

Elementāri var spamā iekrist, gan kā klienta sūtītie e-pasti, gan kā uzņēmuma sūtītie e-pasti klientiem. Tikai normāli cilvēki to spamu pārbauda.
Un ja jau tik ļoti vajag to pakalpojumu, var paņemt un piezvanīt nevis gaidīt kaut kādu e-pasta atbildi. Pie tam, ja nemaldos, šis kantoris strādā dažas dienas nedēļa.