Skard SIA - Remonts

30. 10. 2015 g. atdevām uz remontu savu skorovarku ar tvaiku vāku, lai uztaisītu diagnostiku-vai ir vērts remontēt katlu . Kad piezvanījām uzzināt-izrādījās, ka mūsu katls jau ir izremontēts, un ir jābrauc pakaļ. Paņēmām katlu ar 2 mēneši garantiju, samaksājot par remontu 20 eur. Kad sākām mājās gatavot-izrādījās ka katls ar tvaika vāku nestrādā. Uzreiz aizvedām atpakaļ. Firmas darbinieks ļoti rupji atbildēja-ka vakar viss bija kārtībā, bet tomēr ieslēdza katlu pārbaudīt. Jā- katls ūdeni vāra-bet ar tvaika vāku nedraudzējās. Firmas darbinieks pateica, ka viņi visu no savas puses ir izdarījuši, un vairs nekā izdarīt nevar. Katls ar tvaiku nestrādā-bet par pieprasītu diagnostiku šajā darbnīcā -mēs samaksājām 20 eur.

ā