AtrisinātaSkara AB - Krāpšana

Pa Krāslavas pusi meklē Zāģeru brigādes Sia Skara Ab, solot labas Cenas, regulāru apmaksu. Neticiet viņiem, tā ir krāpšanās. Kad sākām strādāt vienojamies ka par nedēļas darbu aptuveni samaksās, bet nu jau 2 nedēļas pagājušas. Uz tel. Zvaniem neatbild, īsziņās kaut ko vēl atbild. Bija izrakstīts rēķins, kuram jau apmaksas termiņš beidzies. Ja ierāda cirsmas, painteresējieties kas pie viņiem ir strādājis, vai strādā. Mans numurs saziņai ir 26416562.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta mežstrādnieks2 28.05.2021

Naudu par darbu saņēmu.

Z Zageris70 15.03.2021

Skara ab ,Mani arī apkrāpa,scenārijs ļoti līdzīgs - arī sola patstāvīgu darbu un samaksu.Uzņēmuma īpašnieks RAIMONDS SPULE,sazvanīt praktiski neiespējams,rakstveidā kaut ko vēl atbild,sola maksāt,bet jau ilgu laiku nav nekas samaksāts.Nekādā gadījumā nezāģējiet viņam!

Z Zāģeri 15.03.2021

Sveiki! Noteikti neiesaistieties nekādās darbībās ar Skara AB īpašniekiem Raimondu Spuli un Sandri Aņisimovu. Abi ir krāpnieki un nemaksātāji. Sola zelta kalnus, kad jāmaksā, tad nekà. Neuzticiet viņiem savus mežus. Šeit ievietotās sūdzības nav vienīgās. Tāds ir viņu darba stils, krāpt cilvēkus un nemaksāt.

M Mežinieki45 18.03.2021

Domāju, ka Jūs džeki paši esat kaut ko sadarijuši nepareizi, ja jau Jums nav samaksāts. Pagale nedeg viena.
Gan jau esat brāķus saražojuši vai cirsmas bardakā atstātas. Mums pieredze ar šo uzņēmumu ir ļoti laba. Ja darbs ir izdarīts kārtīgi arī apmaksas veiktas laicīgi.

L Lija S 18.10.2021

Te laikam paši SkaraAB īpašnieki raksta par sevi. Mūsu uzņēmums februārī sniedza pakalpojumu - vajadzēja pārvest mežatraktoru . Līdz šim rēķins nav apmaksāts. Ceram ka jūristi palīdzēs mums atgūt naudu.

Z Zāģeri_Andris 18.03.2021

Ha kārtējie apbižotie mežizstrādē:) Gan jau paši esat kaut ko sadarijuši! Ko tad sūdzaties te, ejat uz tiesu - gan jau nav pamatojuma kā tikai te sudzēties. Noteikti paši kaut ko sa..irsāt tāpēc arī nemaksā. Tādi kā jūs raudātāji arī radat par mums zāģeriem sliktu reputāciju. Mežstrādnieks2 Tev izskatās ka lai kam tas ir asinīs par visu “raudāt”.

Z Zāģeri_Andris 18.03.2021

Sveiki.
Esam z/s “Krūmiņi” un esam sadarbojušies ar sia “Skara AB” sava meža īpašuma apsaimniekošanā. Uzņēmuma vaditājs Raimonds atbrauca satikāmies, visu izrunājām un darbs tika izdarīts ļoti korekti. Samaksa par kokiem tika veikta laicīgi un pilnā apmērā. Nevaram neko sliktu par šo uzņēmumu teikt.

L Lauris-Mežs 18.03.2021

Sveiki.
Mēs strādājam ar sia "Skara AB" jau 4 gadus. Ir bijušas nesaprašanās par mūsu zāgēšanas kvalitāti un ātrumu, bet vienmēr esam visu atrisinājuši zolīdi. Jāpiebilst, ka nesaprašanās bija tikai pašā sadarbības sākumā. Šobrīd viss notiek kā pie normālas strādāšanas. izdarīts darbs un samaksā 15 dd laikā par padarītajiem darbiem. Domāju ka esat paši kaut ko salaiduši tūtā, ja jums netiek apmaksāts par darbu.

H Hārvesterists 18.03.2021

Gan pienāks diena un tu atbildēsi gan par savu krāpniecību, gan par pēdējiem 4 komentāriem, raimi raimi, - tu nekad nebūsi laimīgs! Tava nākamā paaudze apēdīs to, ko tu tagad savārīsi, norīs visus vēmekļus. Lai tev veicās

L Laika mašīna 18.03.2021

Interesanti, kā var strādāt ar SIA Skara AB 4 gadus, ja uzņēmums ir dibināts 2019. gadā, kautkas te ar matemātiku neiet kopā.

Z Zageris70 21.03.2021

Mežinieki45;Zāģeri_Andris ;Lauris-Mežs - acīmredzami ir skara ab.
Zāģeri_Andris izdomā līdz galam -tu esi zāģeris vai zs ''krūmiņi'' ?
Lauris-Mežs kādi 4 gadi? Skara ab reģistrēts 2019.
Un par to ko te rakstat ka bardaks cirsmā utt - gadiem esmu griezis gan privātajiem gan firmām - izstrādes kvalitāte vienmēr ir bijusi augstakajā līmenī. Raimonds vienkārši ir uzmetējs,melis,Cik man zināms ir apkrāpis
vēl 3 brigādes mani neskaitot.

M March Yo 01.04.2021

Tie komentāri kuri Skarai par labu, tos jau pats Raimonds un Sandris vien drukā. Droši vien nav vairs cilvēki ko apčakarēt un grūti jaunus darbiniekus tagad dabūt))

H Hārvesterists 02.04.2021

Lai jau, bet es būšu tas, kas par viņa darbiem atgādināšu mūžīgi- viņam, viņa bērniem, viņa mazbērniem. Arī 2070 gadā visi zinās, kas ir raimonds spulle

W Wood industries 08.05.2021

Skatos ka ļoti daudz cilvēki ir bijuši apkrāpti, pateicoties Raimondam Spulem. Esmu viens no tiem... un kopumā no mums visiem, Raimonds krietni ir pacēlis savu finansiālo stāvokli. Piedāvāju risinājumu, apgriezt viņam darba spēku līdz maksimumam... Izsūtīt ziņu pilnīgi visām Latvijas zāģeru brigādēm, kas vien atrodamas sludinājumos, par šo masveida krāpniecību! Ja Raimond šo tu lasi, vari jau uzsākt treniņus, darbam ar zāģi un visu pārējo, jo vairāk tev bezmaksas darba spēku neatrast! Gribēsi ēst, zāģēsi vien pats...

G Gundars Madernieks 11.05.2021

Pēdējie zagļi, prasa strādāt, bet nemaksā. Apkāsuši visus Preiļus. Man jau veselu gadu ir parādā 5 000 eiro. Sola zilus brīnumus, bet kad jāmaksā, tad nav nekā. Nezāģējat neviens viņiem, naudu nemaksā ne centa.
Mans numurs 26537709.

Skatieties uzmanīgi skāra AB nemaksā naudu tikai sola un vairs ne ka jau 2 gadi nav rēķinu apmaksas.

SIA Update